Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a következő lépcsőfok? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következő lépcsőfok? Van tovább?

Figyelt kérdés

Adott egy 40 és egy 26 éves nő. Lelki társak néhány éve. Az egyik leszbikus, a másik állítása szerint nem az, nem is tudni a múltjából, hogy milyen jellegű párkapcsolatai voltak. Annyira közvetlen a viszonyuk, hogy a közös tvzes hevében csókok is elcsattannak, ollózó mozdulatokra hajazó mozgás van köztük, alsóneműn keresztül történő genitália tapintások rendszeresek. A leszbikus udvarol, erősíti szóban is vonzódását, de nem adja a derekát a másik. És visszakozik “ne várj rám, nem akarom időt fecsérelj feleslegesen”, de odaszúrja lassan örlő malom a leszbikus fél.

Lesz ebből párkapcsolat?

(Az egyik én vagyok)



2019. szept. 24. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon jó barátnőm. Többször aludtam vele egy ágyban, mert közös volt a szállásunk, de soha nem tapogattuk egymást és nem csókolóztunk. Soha meg sem fordult a fejünkben ilyesmi. Pedig tényleg szoros baráti kapcsolatunk van már jó ideje.

Szerintem a történetben mindkét nő leszbikus, vagy a másik is legalább biszexuális. Csak ő még esetleg tagadja saját maga előtt is.

2019. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik leszbikus a masik biszex. Mi a kérdés? Hogy mikor lesz orális szex? A harmadik feles utan.
2019. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem semmi nem lesz.
2019. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!