Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni h szakitott vm a barátom nem tudom őt elengedni.Mit tehetnék hagyjak neki időt vagy el kell engednem?Összekéne jönnöm vkivel de nem tudok mert csak rá tudok gondolni..nincs senkije most azt tudom mert találkoztunk de nem történt ugy semmi és nem tudom mondjam e el neki h én még mindig ugyanugy érzek?Vagy semmi esély nem lenne?Annyira nehéz nélküle..
2010. júl. 15. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2010. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta h most neki a sulira kell gondolni tuodm h még ahoz van idő meg minden ..meg h pénzgondjai vannak meg másik városba kell mennie..lenne értelme ha elmondanám neki h még mindig nem változtak az én érzelmeim?Hogyan kaphatnám vissza?
2010. júl. 15. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Másik város, pénzgond...magyarul nem tudnátok találkozni vagy ha igen, ritkán. Ezzel talán neked is jót akar, vagy nem szeret már kellően. Elmondhatod neki, abban nincs semmi, vagy pozitív vagy negatív reakció lesz. De legalább megpróbáltad. Ha nem jön össze, nincs más, engedd el, lépj tovább.
2010. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen ezaz h nem tudnánk vagy csak nagyon kevesett talizni...és akk irhatnék neki ezek szerint?
2010. júl. 15. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj, próba cseresznye.
2010. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha elakarod felejteni gondolj a rossz tulajdosnagaira amikett te tudsz....de jo erossen es meglatod hamar tulveszeled.. amugy ha nem felejted el lehetsz meg ezerr pasivalis ugyis visszavagysz hozza
2010. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!