Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, milyen nő lehet az, aki kiszívja egy férfi nyakát? Mit üzen ezzel a világ felé?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki azt állítja, nincs intim kapcsolata a nyakszívós lánnyal, mindeközben a közvetlen környezete úgy tudja együtt járnak és együtt is aludtak. Miért nem vállalja fel előttem, amikor nincs veszteni valója? Miért nem teszi nyilvánossá ezt a kapcsolatot, ha valóban együtt járnak? Lehet ez barátság extrákkal? Én primitív és önbizalomhiányos nőnek tartom az ilyet, aki így kérkedik,jelzi a birtoklását, kellemetlen helyzetbe hozva ezzel a férfit, hisz így ügyfelek közé menni szerintem nem igazán elegáns. Egy nő legyen diszkrét, miért kell így propagálnia, ha neki helye van amellett a férfi mellett.Vagy ez még teljesen normális egy 25 éves lánytól? Ennyi esze van? De a leglényegesebb, előttem miért tagadja?

2019. szept. 28. 06:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Utolsoval ertek egyet🤘🏾A jo vad szexel egyutt jar
2019. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

A kapcsolatunk elején mi is ezt csináltuk egymással. Vámpírosat játszottunk. Az a helyzet hogy engem izgat a harapdálás, nyakszívás érzete. Az utána lévő nyomok már nem annyira.....25 éves voltam, diplomás nő, tudtam, hogy ez gagyi szokás....de olyan jó volt csinálni....mondjuk én a bdsm-et is szeretem, a fenekem néha még durvábban nézett ki :-)


Hidd el, a nyomok hagyása, néha csak kellemetlen kísérője valaminek ami jó érzés.

2019. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy barátok vagyunk, ő szerinte lelki társak.Mint olyan, azt gondolom, az őszinteség egy alap eleme az emberi kapcsolatoknak. Nem tartozik nekem elszámolással ugyan, de ha egy egyszerű kérdésre nem az igazat mondja, az megingatja a bizalmamat és keresem az okát. Ha egy ilyen dologban hazudik,mire számítsak a továbbiakban? Távol élünk egymástól, nem a párja vagyok, mások az életcéljaink. Én soha nem szívtam ki senki nyakát, ezt egyfajta cikizési, támadási felületnek tekintettem. Nekem ez nem fért bele, mindig ügyeltem a másikra. Azt feltételezem, tőlem igényli a figyelmet,gondoskodást, velem beszéli meg a dolgait, hogy jól döntsön, eddig egyfajta védő háló voltam, az a lány pedig belefér a szabad férfi vagyok, azt csinálok amit akarok és éppen üríteni jó magányűzésre. Majdnem apja lehetne a lánynak. Elkerülhetetlen, hogy találkozzunk, sokáig nem tudja rejtegetni és mivel én is az élete része vagyok, ennek a lánynak is tudnia kell, ki vagyok az úr életében. Ez így tiszta. A barátaink előtt nem bújtatjuk a csajunkat és a csajunk elől se a barátainkat. Ez a véleményem. :)
2019. szept. 29. 06:53
 14/16 anonim ***** válasza:

A fő kérdésednek semmi köze ahhoz amin alatta tépelődsz, és igazából annak kellene lennie: miért tagadja. A fő kérdésre válaszoltunk: a vad szex része, és jó dolog. Hogy ő miért hazudik erről nem tudom, de úgy látom, ezt a lelki társ dolgot csak te fújod fel. Eleve, miért van szüksége egy férfinek lelki társra, ha van kapcsolata is? Nem tartozik neked elszámolással. Úgy tűnik, te jogot formálsz egy olyan férfinek az intim dolgaira, akivel nem is vagy együtt. MI közöd hozzá? Én sem mondok el mindent a legjobb barátnőimnek sem. Majd elmond, amit akar. Gondolom, később talán be akar jutni a bugyidba, vagy nem akarja hogy lenézd érte.

Nem őszinte veled, de nem is kell, hogy az legyen, mert nem vagy neki senkije sem. És ha te erről kérdést írsz itt ki, és a lányt szidod, akkor gondolom, téged piszkosul zavar, hogy nem ő harapdálja a te nyakadat.

2019. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha majdnem apja lehetne a csajnak, akkor egyfajta figyelemfelhívás; ide nézzetek, ennyi idősen milyen fiatal csajjal dugok.
2019. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúrált válaszokat!
2019. okt. 1. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!