Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit össze vagyok zavarodva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit össze vagyok zavarodva, talán akarhat tőlem vmit?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok. A történetem pedig az, h vettem egy kiskutyát, még fél évvel ezelőtt, amikor is elmentem egy kutyás boltba, mert szerettem volna venni neki ezt-azt.

Már konkrétan nem tudom mit vettem akkor neki, de azt tudom, h rákérdezett, h milyen fajtájú kutyám van. Mondtam neki, h Golden, aztán mondta, h akkor hozzam el, mert azokat imádja. Jól van, idáig még nem is gondoltam semmit sem. Aztán el is vittem volna, de akkor pont nem ő dolgozott, így abba is marad ez a dolog a részemről, és egészen mostanáig nem is jártam arra. A héten viszont szükségem volt egy újabb pórázra, így elmentem, és fölismert engem, és mondta, h vár megint a kutyával. Mondta, h ő lesz egész héten. Ez a nap hétfő volt, és emelett vagy 2 órát el is beszélgettünk sok mindenről, de főleg kutya téma volt. Mai nap volt az a nap, amikor végre összesikerült hozni ezt az egészet. Ma majdnem vagy 3 óráig beszélgettünk a boltban, és vittem a kutyát is. Mondtam, h félős a kutyám, mert ugye Golden az nagy általánosságban egy nyugodt, békés természetű kutya. A lényeg, ami a lényeg, h mondta, h összeszoktathatnánk a kutyáinkat, hát ha segítene a kutyámnak szocializálódni. Mondom persze lehet róla szó, viszont az érdekesség számomra az, h ha be is jövök ennek a lánynak, aki egyébként nagyon csinos, szép és aranyos lány, akkor az nem furcsa, h ő 35 éves én meg 23? Nem tudom.. tehát nekem furcsa, h egy nálam jóval idősebb vagy "vonzódik" vagy barátkozik. Mm nyílván nem lenne ellenvetésem, mert nagyon tetszik a lány, de nem tudtam, h miért pont én? Ez azért elgondolkodtató számomra, mert elmondása alapján nem nagyon szereti az embereket, se a fiúkat. Ezért él egyedül 2 kutyájával és 2 macskájával. Ez lett volna a történetünk. Szerintetek mit akarhat? Nyugodtan írhatják, h ne képzeljem túl a dolgokat, nem zavar. Nem éltem bele magam. Szimplán csak fura a helyzet. Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. szept. 28. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve hogy egy "kutyás boltban" dolgozó nőről van szó, simán lehet hogy te gondolod túl és csak a munkáját végzi+szereti az állatokat.
2019. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De még is minek akarná, h vigyük el együtt a kutyáinkat sétáltatni. Munkája? Nem az a munkája, h a kutyákat betanítsa. Ez nem kutyasuli. Ez egy állateledeles bolt, ahol ő pénztáros.
2019. szept. 28. 16:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szimpatikusnak tart. Beszélj le vele egy időpontot. Sétáltassatok együtt kutyát. Tuti szimpinek tart. Minek mondja máskülönben hogy hozd be a boltba a kutyát.

Majd írd meg hogy mi lett.

2019. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jól van, meg írom majd. kíváncsi vagyok.. aranyos lány, és most rajta kattog az agyam :)
2019. szept. 28. 18:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne gondolj előre semmit, találkozzatok a jövőben is és meglátod.
2019. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek..
2019. szept. 29. 07:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Mi akarhatna egy nő egy pasitól? Szerintem csak a Karakószörcsök-Máriagyüd öregfiúk mérkőzés második félidejének szögletarányát akarja megbeszélni veled.
2019. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2019. szept. 29. 16:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Össze fognak szokni a kutyáitok, én nem aggódok e miatt!
2019. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tetszel neki.

A más kérdés, hogy komolyan-e, vagy csak barátság extrákkal szeretne.

A kor meg csak egy szám. Nem vagy már gyerek. Nincs akkora jelentősége, mint ha egy 25 éves kikezdene egy 15 évessel.


Mi volt azóta???

2019. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!