Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Nem is tetszem neki?!

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit régebb óta ismerek, de mostanában többet voltunk egy társaságban mint az elmúlt időszakban.Nagyon megkedveltem őt valamiért.Számomra tipikus olyan akiről nem tudom levenni a szemem és irtózok a gondolatától is hogy rossz fényben tűnjek fel előtte.Sokszor viccelődik,megérint olykor olykor. Volt hogy azt vettem észre hogy zavarban van, de van amikor észre sem akar venni és inkább el menne mellettem. Szóval kiismerhetetlen számomra. Végre mire kettesben lehettünk egy kis időre, teljesen összezavarodtam mert azt a (40-45 percet) is körülbelül a semmiről beszéltünk. Vagyis átlagos dolgokról. (munka,pénz,magánélet.) nehéz megfogalmazni mert számomra ez is sokat jelentett de ha belegondolok mégis olyan volt mint egy baráti beszélgetés.Szóval semmi félreérthetetlen helyzet,és nem is próbálkozott be,de a beszélgetés alatt kicsit furán viselkedett (izgett mozgott,kicsit "idegesnek" tűnt)

(Sajnálom ha hülyének hangzik a kérdés stb. ha valakit ez frusztrál akkor ne írjon inkább semmit.)

20L

A fiú 25



2019. jún. 20. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Két bizonytalan ember 45 perce volt akik nem mernek nyitni egymás felé, pedig akarnak, ezért üres fecsegéssel töltik ki a fóbiás részeket.
2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Játszottál a hajfürtjeiddel? Küldtél jeleket, nézted a száját?
2019. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!