Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27/F vagyok, barátkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/F vagyok, barátkozni akar velem egy 14 éves lány. Hogy álljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
A boltba, ahol dolgozok, suli után gyakran be szokott nézni, mindig pár mondatot vált velem. Legutóbb azt mondta, hogy szeretné, ha barátok lennénk. Aranyos, meg jól el lehet vele beszélgetni, de szerintetek működhet így egy barátság? Egyáltalán, hogyan lehetnénk barátok? Vagy ti mit gondoltok erről?
2010. júl. 15. 17:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Jaa, most látom, hogy áttették a szerelem, szex kategóriába. Eredetileg nem itt nyitottam a kérdést, bocsi.
2010. júl. 15. 18:21
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ismertem meg egy nálam 10 évvel idősebb fiút. Mindig húgként kezelt, megvigasztalt, tanácsokat adott, átsegített a tiniélet gyötrelmein, és soha nem volt köztünk szexuális kapcsolat. Nekem is az apa hiányzott, egy idősebb férfi, akire felnézhetek, aki bátorít, és aki lebeszél arról, hogy hülyeséget csináljak. A mai napig így vagyunk (már 9 éve), ha beszélek róla, úgy említem, a bátyám.

Lehet, hogy ez a kislány is olyan, mint én voltam, de azért tényleg legyél óvatos, hallottunk már Lolitáról is :)

2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

18:02:


Ennél részletesebben mire vagy kíváncsi? Én bele voltam zúgva, ő meg élte a saját életét, volt mindig barátnője, de velem nagyon kedvesen viselkedett. Én kerestem a társaságát, ő meg nem tiltakozott, de nem is használt ki.


Nekem abszolút nem apapótlék volt, sosem vonzottak a tizenéves fiúk. Amikor huszonéves lettem, akkortól már a saját korosztályommal jártam, de tizenévesen sosem, komolytalannak tartottam a nagy, lakli, esetlen tizenéves srácokat.

2010. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valóban talán amolyan bátyó-kistesó kapcsolatot tudnék elképzelni köztünk.

Most, nyáron ugye nincs suli, alig jár errefelé, szerintetek felhívjam, hogy mi van vele?

(Mielőtt letámadtok, nem randizni akarom hívni...)

2010. júl. 15. 21:08
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Úgy állj hozzá, ahogy kell! Mi a fene közös témája lehet egy 14 éves lánynak és egy 27 éves férfinek? Ha csak nem vagy egy 16 éves fiú eszével megáldva. Szóval: ne bonyolítsd, mert könnyen lehetsz áldozat is. Nem hozzád való. Még barátnak sem!
2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele egész nyugodtan, hisz nincs törvénybe foglalva, hogy nem lehet barátkozni! Ha el tudod őt különíteni érzelmileg és testileg, akkor nincs probléma.
2010. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy el tudom különíteni. :) Attól, mert csaj, még nem indulok be rá. :) Köszi a választ!
2010. júl. 22. 20:22
 18/27 anonim ***** válasza:
Nézd, ha kedveled, akkor miért ne lehetnétek barátok? A kora miatt? Mert szerintem attól függetlenül lehet nagyon értelmes.
2010. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

miért ne barátkozhatnál vele?

nemértem hol a probléma

2010. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

nekem van 36 éves barátom is, pedig 16 vagyok. :)

neki is van barátnője, igaz, még friss, és nem találkoztunk. a pasi kiskorom óta ismer, olyan családi barát-szerű, de kettesben is megyünk ide-oda.

soha nem gondoltam többre vele, természetesen ő sem velem.

L.

2010. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!