Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27/F vagyok, barátkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/F vagyok, barátkozni akar velem egy 14 éves lány. Hogy álljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
A boltba, ahol dolgozok, suli után gyakran be szokott nézni, mindig pár mondatot vált velem. Legutóbb azt mondta, hogy szeretné, ha barátok lennénk. Aranyos, meg jól el lehet vele beszélgetni, de szerintetek működhet így egy barátság? Egyáltalán, hogyan lehetnénk barátok? Vagy ti mit gondoltok erről?
2010. júl. 15. 17:35
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom hogy erre nem szabadna adnom, de az bizonytalanított el, hogy páran már megszóltak emiatt, hogy egy "kiscsajjal" haverkodok.
2010. júl. 22. 20:46
 22/27 anonim ***** válasza:
"Az emberek véleménye jelentéktelen." (:
2010. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az emberek véleményével tényleg nem kell foglalkozni. Viszont ő még egy gyerek... lehet eszményképet keres benned, vagy még maga sem akarja magának bevallani, de tetszel neki..... az ilyen fiatal tini lányoknál hatalmas büszkeség és nagy dolog az, ha egy idős pasival foglalkonak.... sztem ne törd össze a lelki világát. :S
2010. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy még gyerek, és nem célom a lelkét összetörni. Szerintem ha netán tényleg tetszenék neki, akkor nem mesélne az osztálytárs srácokról. ;)

De köszi a bíztatást! Valóban, nem mások véleménye kell, hogy vezéreljen.

2010. júl. 22. 21:09
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem még kicsi. 14 éves, lehet nagyon megtetszettél neki, azért akar "barátkozni". Mikor én 14 voltam, én is "halálosan szerelmes voltam" apám egyik fiatal munkatársába, akivel sokszor találkoztam a munkahelyén, és a közös hobbijuk miatt még többször láttam a munkahelyen kívül is. Most, hogy idősebb lettem, és találkozok vele, mindketten nevetve gondolunk vissza arra, hogy milyen kis idiótán viselkedtem abban az időben. Ezen szerintem sok "kislány" átesik, ezek ilyen plátói szerelmes dolgok. Barátkozni barátkozhatsz vele, de szerintem csak olyan szinten, mint most vagytok. Ha találkoztok váltotok egymással pár kedves mondatot. Több ne legyen, mert a későbbiekben lehet, hogy megbántanád az akaratodon kívül is.

20L

2010. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én is 14 vok és én csak smacizni szoktam ilyenekkel:)
2010. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

kedves kérdező.

ha pusztán naívan vizsgáljuk meg a dolgot, azt mondanám, hogy hagyd beszélni. haverkodjatok.


de ilyenkorú kislányok bármire képesek. alaptalan fejlentésekre, vagy egyébb más ajjaskodásra is.

Hangsúlyozom, kor alapján SENKI, ismétlem SENKI ne becslekedjen mások felett.

2010. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!