Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne számítsak semmi komolyra tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne számítsak semmi komolyra tőle?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon tetszik,ahogy eszrevettem en is tetszek neki és mikor beszelgettunk megkerdeztem van e baratnoje, mondta,hogy nincs, rakerdeztem miota es elmeselte h ket ev utan tavaly osz fele mentek szet de meg utana osszejartak es iden majusban lett vege a dolognak vegleg koztuk.. 2 ev azert nem keves ido de nem is nagyon sok, de nem mertem rakerdezni tul tette e kagat a dolgon..Csak tartok attol ha komolyabbra fordulnak a dolgok pofara esek ha o meg nem lepett tul teljesen azon a kapcsolaton.
2019. szept. 29. 23:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*magat
2019. szept. 29. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem lett annak vége. Aki még összejár, az mindig is összejár ha valami hiányt szenved. Egy egészséges és értelmes ember lezár, tovább lép, nem néz vissza, mert a lezárta. A szavak jelentése nem mind1.
2019. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Kamus birka a tag. Képtelen tovább lépni.
2019. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Szimplán meg kell kérdezni és megnézni, hogy reagál. Lehetőleg élőben.

Azokat meg hagyjuk, akik úgy gondolják, hogy minden fekete-fehér és csak az a jó, amit ők elképzelnek. A továbblépés nem feltétlen egyenlő azzal, hogy az illető mondjuk nem vállal be szexet a másikkal. Voltam már olyan kapcsolatban, ahol kihűltek az érzelmek, de amíg nem lett egyikünknek más, addig simán összejártunk szexelni. Mert jó volt, tudtuk, hogy mi jön be a másiknak és működött köztünk az ágyban a kémia. Ha valaki szerint ezért nem vagyok egészséges és értelmes, akkor légyszi, utaltasson már be gyógykezelésre és intézzen már el valami szociális támogatást nekem. Köszi, pacsi!

2019. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!