Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog még keresni vagy már ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni vagy már ne számítsak rá?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, csak ismerkedtünk, ami nagyon szépen alakult. Aztán valami megváltozott, azt írta, hogy szeretne velem kapcsolatban maradni, mert nagyon is kedvel, de most jobb neki egyedül. Nem tudja miért, csak ezt érzi most, vannak ilyen hetei.

Azzal zártam le, hogy majd keressen ha úgy érzi. Szerintetek az, hogy kapcsolatban akar velem maradni, mert kedvel, az tényleg azt jelenti, hogy most csak egy kis egyedüllétre van szüksége és nemsokára keres? Nem tudom hány napot érdemes erre várni.

Köszi a választ előre is!



2019. jan. 14. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem vagy fontos számára. Én nem várnék rá.
2019. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne várj rá. Ez csak egy kíméletes lekoptatós duma volt. Majd találsz olyat, aki szeret :)
2019. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ne várj rá. ( nekem a " most depis vasgyok" dumával jött egyszer egy srác, úgy, hogy a randin tök jó volt minden, semmilyen depire utaló jel nem volt, sőt.)
2019. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azért bizonytalanodtam el, mert megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne? zárjuk le, vagy még maradjunk kapcsolatban, amire azt válaszolta, hogy szeretné ha abban maradnánk. Tehát megvolt rá az esélye, hogy befejezzük. (Amit én nagyon nem szeretnék:/ )
2019. jan. 14. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért tudod, hogy az emberek hazudni is szoktak, ugye?
2019. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Tipik huszonharminc éves bizonytalan szutyok, kötődési problémákkal.


Dobbants, vagy elkezd kúrogatni bárkit, akit könnyű, vagy összejön valakivel random.


Ismerem már ezeket a selejteket.

2019. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. Jogos a kérdés :)

Viszont magamból indulok ki, és ha azt érzem, hogy nem akarok valakivel többet foglalkozni, akkor azt írom neki, hogy sajnálom, ez nem fog működni, nem pedig azt, hogy de szeretném én is. Szóval ezért vagyok megzavarodva.


Magamban már eldöntöttem, hogy nem várok rá, de sajnos elkezdtem kötődni :(

2019. jan. 14. 18:22
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem kellene általánosítani ennyire a férfiakat. Sokszor pont a nők csinálják ezt a férfivel.


Ami a konkrét esetet illeti jó lesz ha te tisztázod vele jobb híján nem jó sokáig kétségek között maradni mert lehet tényleg egy döntésképtelen karakter.


F30

2019. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Sok jóra ne számíts!Ha van eszed, most lezárod.
2019. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Most jobb neki egyedül, de szeretne veled kapcsolatban maradni = ismerkedik másokkal is, aztán ha nem talál jobbat, akkor szépen visszatáncol :). Én is ismerem már ezeket a dumákat, mese habbal, ha tényleg akarna tőled bármit is, nem sz.rkodna. Persze az az elején nagyon fáj, de ha végre találsz egy nála sokkal jobb, rendesebb embert, csak röhögsz ezeken a gyenge kamudumákon.
2019. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!