Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megígérte, féléves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megígérte, féléves fordulónkon elvisz vacsizni, de inkább jogsira költi a pénzt. Ti megbántódnátok?

Figyelt kérdés

Mindketten átlagos anyagi helyzetű családban élünk, nem járunk étterembe, mert ugye nem nagyon telik rá. Viszont, nem sokkal azután, hogy összejöttünk, megígérte, hogy mikor fél évesek leszünk, elvisz vacsorázni. Sokszor emlegettük, nagyon vártam, még egy ruhát is vettem külön erre az alkalomra, most meg benyögte, hogy nemigen megyünk, mert nincs rá pénze.


Egy ideje gyűjtöget jogsira, diákmelóból. Most tart ott, hogy együtt van minden és jövőhéten befizeti az egészet, így viszont egy forintja sem marad,sőt az apukájától is kölcsönkér százezret.


Nem tudom,mit gondoljak. Én megértem, hogy ez neki nagyon fontos, dehát már azt is felajánlottam, hogy fizessük felesbe a vacsorát, akkor egy olcsóbb helyen kijön fejenként 4 ezerből. De nem, így is drága neki...


Ti mit gondolnátok? Annyira vártam azt az estét..


2013. jan. 20. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Megérteném, ez azért fontosabb. Fél év meg lóf*sz.


Miért nem főztök otthon?

2013. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen.. Majd összejön később.
2013. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit akartok ti fejenként 4-ezerből enni? o.O Aranyat? o.O Mi 8-ból megvacsorázunk egy olcsóbb helyen négyen...
2013. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azt várod, hogy elvigyen egy puccos helyre?

A jogsi is annyira fontos lesz a későbbiekben legalább!

Én is azt választanám egyértelműen.

2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én nem akadnék fent ilyesmin. Különben is, sokkal hangulatosabb egy romantikus vacsora OTTHON, kettesben. Nem értem mi kell ezen problémázni, ráértek ekkora felhajtást csapni majd az aranylakodalmon.
2013. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Fejenként 4 ezerből több helyen is meg lehetne vacsizni. Ha akarná. Szerintem legyenek kétségeid. Sajnálom, hogy ezt kellett írnom de őszinte vagyok!

F.

2013. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Vacsizz velem!

F.

2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát én fejenként nem fizetnék 4 ezret egy vacsoráért, akkor már tényleg inkább jogsi, aztán főzni meg otthon is lehet ;)
2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Hp, majd ha lesz kocsija, akkor meg azt várod el, hogy vigyen kocsikázni? Vegyél kutyát, majd fog neked madarat vacsira
2013. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt.."féléves vacsi"..pf. Mielőtt lehurrogsz, én is voltam fél éves kapcsolatban. Sokkal romantikusabb ha otthon főztök egyet. Ha kedveskedni akarsz a barátodnak, akkor majd lepd meg egy otthoni gyertyafényes vacsorával. Értékelni fogja, hogy annak ellenére, hogy nem jött össze az étterem, te mindent megteszel azért, hogy ez az este így is szép legyen.

Msárészt, a jogsi sokkal fontosabb, mint egy ilyen jelentéktelen alkalom. Drága és nem könnyű rá megkeresni a pénzt, ha anyuci apuci nem fizeti, mindamellett annél jobb, minél hamarabb leteszi. Később kevesebb ideje, lehetősége lesz rá, ha már felnőtt dolgozó ember lesz, arról nem is beszélve, hogy akkor pedig már elképzelhető, hogy szüksége is lenne rá. A mai világban azért nagyon hasznos tud lenni.


Szóval ne bántódj meg ezen, inkább főzz és süss neki valami finomat.

2013. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!