Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 fiu akit szeretek, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renata199503 kérdése:

Van 1 fiu akit szeretek, de ő kerül engem régen együtt voltunk miota csaladja lett megvaltozott elmondtam neki hogy én már 4 éve szeretem és azt kerdezte mit akkarok mondtam semmit! Nem keres engem fiu most hogy van ez szeret engem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézus isten... Egy jó pszichológus segíthetne. Gondolom a 8 általános sincs meg...

Ez de mélyen szánalmas....

2019. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdezted. Családja van, hagyd szerintem békén.
2019. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem azt irtam hogx akkarok töle valamit tiszteletben tartom hogx csaladja van azert is irtam hogy nem akkarok semmit csak tudni szeretnem érez e irántam még valamit
2019. júl. 6. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmit, miért kérdezed sokadjára ugyanezt...? Remélhetőleg a családját szereti és nem téged.
2019. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sokadjara kerdezem hanem elsőre !!! És csak tudni akkarom hogy szeret e engem mert nem tudom hogy csak én szendvedek e vagy ő is ui:sose kezdenek ki csalados emberel és igen meg van a nyolc általánosom !! 45 éves vagyok
2019. júl. 6. 23:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret téged, a családját szereti.

4 és után ideje tovább lépni, jó messzire tőle.

2019. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyett ertek az elottem komentelovel csak nehez es fajdalmas 😥😥😥 koszonom mindenkineknaki pozitivan szolt hozza
2019. júl. 7. 01:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg elsőre? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere.. 😀 szakadj már le róla, hiányod van??
2019. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja most nézem, még a koroddal se vagy tisztában? Kevesebb ez mint a 8 általános 😉
2019. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves előttem comentelő te beszélsz trágádul es engem nezel le ahogyan irtam 45 éves vagyok nem tudom miert vagy velem flegma mikor nem is ismersz nem tusod min mentem vagy megyek keresztül itélkedsz felettem miközben teneked is tükörbe kéne nézned !! Nagyon szépen meg kérlek. Ne commentelj ide ha nem tudsz emberek modjára beszélni biztos valami tini gyerek lehetsz!!!!
2019. júl. 9. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!