Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert teszi ezt a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt a pasi?

Figyelt kérdés

Jól egyeztem egykollegammal , legalabbis en azt hittem , sokat viccel velem stb

Mostanaban egy masik kolleganöm jelenleteben viselkedik igy , leirom:

En sminkelek , a csaj nem , erre megemliti , hogy minek sminkelni , mert a natúr a szép , es egyesek mikor leszedik a sminket úgy néznek ki , hogy meg se lehet öket ismerni stb

Ezen a csaj nagyon jól szórakozott , az en karomon

Szerintem tetszikneki a csaj de akkor sem kell égessen engem emiatt. Volt egy kis összezördulesem a csajjal es igy mutatta meg , hogy kit szimpatizal?


2019. okt. 3. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
minő problémák
2019. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es amikor a csaj ott van , velem nem mer úgy viselkedni , ahogy szokott
2019. okt. 3. 06:47
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Mindkettőtöket hülyít, amúgy meg gyanítom jobban tetszel neki, csak ezzel célzott hogy erős a sminked. Vegyél vissza a mázból. És most nehogy azt mond nekem hogy az nem is sok, mert ezt te gondolod úgy, a pasi meg máshogy.
2019. okt. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért teszi, mert ilyen a jelleme.Élvezi, ha feszültséget szíthat két nő között, hogy marakodjanak miatta.Egótuning.
2019. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
A másik jobban bejön neki. Te hagyd őket.
2019. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En hagyom öket . A pasi kötekedik mikor ott a masik
2019. okt. 3. 07:54
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A férfi kollégák már csak ilyenek, mindegyik kolléganőt meg.ugják.

Nem kell velük foglalkozni, hogy mit mondanak mert úgy sem igaz, csak a szex a lényeg.

2019. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már összeültek a Brit tudósok!
2019. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Édesem, neki aztán tök mindegy szerintem.

Ha megáll neki a kis kolleganő, nyilván nem mond nemet, ha meg rólad lenne szó, téged is levarrna. Azért, mert férfi. Ennyi...

2019. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!