Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti nem undorodtok azoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti nem undorodtok azoktól a csajoktól akik előttetek már voltak valakivel? :D

Figyelt kérdés
Nem fordultok fel tőle, hogy már 1 másik ember f*sza is volt ott ahova bedugjátok? :D
2010. júl. 15. 21:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
képzeld el azt, h mi van akkor, ha közben van mással.. :D
2010. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

figyelj engem megcsalt a pasim 6 év után! fél éven keresztül mellettem döngetett egy másik csajt, akinek volt pasija, szóval nem szépítek négyen voltunk egyszerre egy ágyban, de nem egy időben :S

most akasszam fel magam ? nincs ezen mit szépíteni, azt a f@szt szoptam, amit előtte a másik csaj pi.nájából vett ki !!!!

25/L

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
jajj, utolsó.. sajnalom, h ez történt.. és nem kaptal el vmi betegséget? h jöttél rá???
2010. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
DE.. HÁT ez van sajnos:) én is gondolkoztam ilyesmin de 1 megoldás van ha bosszant (mint engem) ne gondolj rá:D tereld el a figyelmed... gondolj másra:) ennyi!
2010. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

22:20 vagyok, nem nem kaptam el semmit, mert gumival védekeztünk, mert abba hagytam a gyógyszert mivel babát akartunk , sajnálni azt nem kell, soha nem sajnáltattam magam, hamar túllettem gyökérkirályon !

Úgy jöttem rá, hogy a csaj férje megkeresett, segítsek lebuktatni őket, mert neki fontos a váláshoz stb , bele mentem és nem bántam meg, de még egy párszor ágyba kellett bájnom azzal a majommal és az nehéz volt rohantam zuhanyozni és megjegyezte, hogy azok szoktak egyből zuhanyozni, akiknek van vkijük , hogy a szerető ne érezze a másik pasi szagát ! ekkora baromságot nem is hallottam azóta, de két nap múlva sikerült fényképezővel felfegyverkezve rájuk nyitnunk és életem legizgalmasabb estéje volt esküszöm , hogy miért, mert úgy éreztem így hamarabb túl leszek rajta, és így is lett !

2010. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát én a helyedbe tuti úgy csináltam volna, mint az Ace Venturában a csávó, miután rájött, hogy 1 férfival smárolt :D
2010. júl. 15. 23:49
 27/28 A kérdező kommentje:
2010. júl. 15. 23:55
 28/28 anonim ***** válasza:

hehehe, köszike , jót nevettem !!!!! :)))


tudni kell ezeket a dolgokat kizárni az ember életéből és kész ennyi, nekem olyan, mintha meg sem történt volna és nem azért, mert megalázónak tartom, hogy megcsaltak !

egyszerűen nem ér annyit, hogy erre időt pocsékoljak , az élet megy tovább!

2010. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!