Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, mert legalább egy normális elutasítást elvárnék?

Figyelt kérdés
A társkeresőn megismert (az elején egész jól ment a beszélgetés) lány már egy ideje halogatja a randit mindenféle kamunak tűnő okokkal. Mikor tegnap rákérdeztem, akkor viszont kiakadt, hogy nem vettem észre abból, hogy ennyit halogatja, hogy nem akar semmit? Mondtam neki, hogy de, sejtettem, de elvárnám, hogy tiszteljen meg azzal, hogy ezt ki is mondja, és ne kamuzik nekem. Aztán elköszöntem tőle. Most tényleg ekkora bűn legalább egy normális elutasítást(!) elvárni?
2019. okt. 3. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak elvárod, az nem gáz. De ha kierőszakolod, ahogy tetted, az gáz, és ciki is.
2019. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Felelősségvállalás.. ma már nem divat
2019. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es, hát, amíg ő nem mondja, hogy nem akar ismerkedni, miért lenne erőszakolás. Amint szíveskedett leírni, békén hagytam.
2019. okt. 3. 21:13
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Te még csak ízlelgeted a nőkkel való kommunikáció gyönyöreit!


A nők imádnak célozgatni, utalgatni, és aztán ki vannak akadva, hogy nem érted, félreérted és emiatt természetesen te vagy a h..lye.

Megj.: egymást is notóriusan félreértik, ebből egy csomó felesleges feszültség és civakodás van. Nem véletlen, hogy mind munkahelyen, mind rokonságban általában nő a nővel nem bír megférni békességben.


Szóval az "egyértelmű" célzást te nem értetted meg, és ezért természetesen te vagy a hibás. És ez így lesz majdani párodnál is sok éven át, erre készülj föl! :-)))

2019. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg amikor már a sokadik ostromra sem reagál, legyen annyi méltóságod, hogy békén hagyod. Az, hogy ő hogyan áll ehhez hozzá, gerincesen e vagy anélkül, az már nem a te szégyenfoltod.
2019. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es, én is szeretek célozgatni, mikor BEJÖN egy lány. Ilyenkor azt is szeretem, mikor ő célozgat. Van egyfajta bája ennek a játéknak. De mikor pont az ELLENKEZŐJE, és nem jön be a másik, azt szerintem jobb egyenesen megmondani.
2019. okt. 3. 21:19
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem alap, hogy ha valaki 3 randiidőpontot/ajánlatot lemond/nem fogad el, akkor békén hagyom, ha akar találkozni, akkor majd javasol/keres ő.
2019. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"legyen annyi méltóságod"


Én úgy érzem, az is sérti a méltóságomat, ha úgy csinálok, mintha bevettem volna a kamujait.

2019. okt. 3. 21:26
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Tök fölösleges volt kiprovokálni, a saját idődet is pazaroltad ezzel.
2019. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg pont jól tette a kérdező, hogy rákérdezett. Minden szó nélkül lenyelt hülyeséggel magunk is támogatjuk az adott hülyeség létezését. Ez persze nem jelenti azt, hogy tudnánk valamit tenni ellene, de ha valaki tahó velünk, annak ne tegyük meg azt a szívességet, hogy még jó képet is vágunk hozzá.
2019. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!