Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül van, azt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyedül van, azt miért szólják meg jobban?

Figyelt kérdés
Akinek van párja arra nem mondanak semmit, de aki egyedül van, attól kérdezik, hogy mikor lesz már végre valakije, meg olyan érzést keltenek abban akinek nincs párja, hogy a kutyának se kellenek.
2019. okt. 4. 14:52
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Mert úgy gondolják, hogy egyedül nem élet az élet, esetleg bekaptak valami narancssárga családalapítós vírust.
2019. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van párja, azt azzal nyaggatják, hogy mikor költöznek össze, ha összeköltőznek, akkor azzal, hogy mikor lesz esküvő, ha házasok, akkor meg azzal, hogy mikor lesz gyerek...
2019. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

ez nem leszolas. siman csak erdeklodnek mint a rokonok karacsonykor. van e fiud mar fannika. ha van es mikor lesz kisgyerek fannika.

stb stb. ne vedd magadra

2019. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tőlem a nagybátyámék kérdezik családi találkozókon. Mindig előre rettegek, hogy megint előkerül a kérdés. Legszívesebben ilyenkor a képükbe ordítanám, hogy nézzenek már rám. De neeeem, a család békéje szent.
2019. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki szeret a másikkal foglalkozni.
2019. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a sivár életű, szegény lelkivilágú emberek szólnak ezért meg bárkit is.
2019. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam válaszolni, hogy: "igazatok van, hogy féltek az egyedülléttől, mert amint megtudnátok, milyen békés és csendes olyankor minden... nagyon addiktív, hamar hozzá lehet szokni". Ezt emésztgetni szokták pár percig, addig én meg lelépek. :D
2019. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tipikus kérdés, amit felém szoktak intézni "hogy lehet az, hogy nincs párod?" Erre mit lehet válaszolni, hisz én sem tudom. Annyit szoktam mondani, hogy nem találkozom olyan férfivel, aki nem foglalt, nem csak kalandot akar, megértjük egymást és még a vonzalom is megvan kölcsönösen.
2019. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!