Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel törtènt hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel törtènt hasonló?

Figyelt kérdés
Alapból egy duci lány voltam emiatt mindig kikosaraztak, most lefogytam ès jobban is èrzem magam a bőrőmben viszont most több pasi ia próbálkozik de mivel sokat csalódtam ès tudom, hogy most csak azèrt próbálkoznak mert már "normális" alakom van egyszerűen egyántalán nem èrdekelnek.
2019. okt. 4. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A gonosz emberek fujj fujj. Nem igaz, hogy nem képesek vonzódni a kövérekhez. Szemetek mind!

Nem érdemelnek meg téged!!!44!


Az pedig még egy lapáttal is rátesz, hogy végre jobban érzed magad a bőrödben, ez a kisugárzásodon is meglátszik és ez kell nekik. Szemetek mind! Nem érdemel meg senki, hisz amikor magadba forduló kupac voltál, akkor nem kellettél nekik.


Szemét mindenki!!4!

2019. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 azért nem ezt mondtam

csupán ha eddig nem keltette fel a belsőm az érdeklődésük akkor ezekután se, hisz nekem nem olyan pár kell aki csak a külső miatt van velem, én azt szeretném ha a belsőm is megfogná

2019. okt. 4. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ne aggódj, ha megismer, és veled marad, akkor a belsőd miatt lesz.

De ha ugyanazt az embert választhatod úgy, hogy heti egyszer fürdik, vagy kimondottan ápolt, akkor te is lefürödve vonzódsz hozzá jobban. Mindenki felszínes, csak nem egyforma mértékben. Te is az vagy. Ez a normális.

2019. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Én összességében rendes embernek gondolom magam. Mégis azt mondom, hogy ha nem tetszene a külsőd, akkor nem kezdenék el közeledni hozzád, hogy hátha majd a belső...

Olyannal nem tudok semmit elképzelni, akihez nem vonzódok.


Természetesen a külső nem elégséges feltétele egy komoly kapcsolatnak. A világ legszebb nője is lehetsz fogyás után, ha nem vagy szimpatikus számomra pár beszélgetés után.

Az is igaz, hogy sokan csak a szépségre és a lyukra utaznak. Ez benne van. Ezt neked kell kiszűrnöd.


Azért viszont ne 'haragudj' a férfiakra, mert csak azután közelednek hozzád, hogy elkezdtél tetszeni nekik.

2019. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne légy méérges én is voltam duci

a vágy az aminek nem tudsz parancsolni

2019. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"csupán ha eddig nem keltette fel a belsőm az érdeklődésük akkor ezekután se" de konyorgom, hogy a fenebe varod el barkitol is, hogy odamenjen hozzad ismerkedni ha egy rut kacsa vagy, mert hat biza a belsod az arany


minden ember a kulso alapjan itel eloszor (kiveve a vakok es gyengenlatok)

a kulso miatt fogja raszanni magat, hogy batorsagat osszeszedve odamenjen hozzad ismerkedni, es a belsod miatt fog veled maradni <- univerzalis igazsag... szivesen ;)


Rendszeresen jojozik a testsulyom es epp mikor milyen sportot uzok annal jobban nezek ki, de eszembe sem jut megsertodni, mikor valaki leszolit mert sexy dog vagyok az extra szuk farmerben amibe neha sikerul belefogyni.

2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"duci lány voltam emiatt mindig kikosaraztak, most lefogytam" Láttad, helyesen láttad a sikertelenséged okát. Változtattál, nagyon helyesen. De most azon lovagolni, ha nem kellettem dagadtan akkor most se kelljek, szinte tudathasadás nálad!
2019. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!