Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsba? Valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsba? Valakivel történt hasonló? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi akit ismerek kiskorom óta látásból, régebben írt fészen, hogy benne lennék-e szexkapcsolatban. Elhajtottam...majd kis idő után megint írt...megint elhajtottam..harmadszorra megint írt és akkor már nem.(vágyam valami kis újdonságra az életemben) Egyántalán nem jött be, de mikor találkoztam vele a személyisége már az első találkozásnál megfogott. Jó vele lenni, olyan biztonságérzetem is van és a szex is jó vele. 9 év van köztünk, és most már azt érzem, hogy nekünk tényleg a sors akarta, hogy közünk legyen egymáshoz még ha nem is egész életünkben.
2016. aug. 5. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább szerelem, szerelmes lettél bele.
2016. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem sors. Ez egy pasi aki lyuknak hasznal teged, mig te meg a hormonjaid tobbet akartok belelatni.
2016. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
2-es nyert....
2016. aug. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval, az a sors, ha valaki meg akar dugni? Te jó isten. :D
2016. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!