Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Pesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a Pesten Láttalak Facebook csoportról?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, röviden az a lényege, hogy ha nem mertél megszólítani valakit Budapest en, aki tetszik neked, akkor oda nyugodtan kiírhatod, hogy mikor, hol és hogyan nem került sor a kapcsolatteremtésre. Aztán ha szerencséd van, akkor ott megtalaljatok egymast. Amire 50ezer tagnal nem nagy a valoszinuseg.


Azert kerdezem a velemenyeteket, mert ma este hazafele lattam egy nagyon aranyos lanyt, akivel ugyan arra a vonatra szalltunk fel, de nem mertem leszolitani, a baratnoje ugyan ott szallt le, ahol en, szoval arra gondolas, hogy kiirnam abba a csoportról, mert oszinten fogalmam sincsen, hogy hogyan talalhatnam meg a lanyt es banom az elszalasztott lehetoseget.


2019. okt. 4. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem ismerem a csoportot, de szerintem jópofa, egy próbát megér, hátha.

Szurkolok!

2019. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
ahh, imádják a csajok, ha nem mersz odamenni, helyette 6 nap múlva kiírsz róla egy kérdést egy titkos csoportban
2019. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
50 ezer nem olyan rossz, ha kizárjuk a gyerekeket, nem izgatnak az idős(ebb)ek, mindjárt nem 2,5 millió emberhez kell arányítanod.
2019. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok róla.
2019. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én baromira nem értem ezt.. nehogy megszólitsd ott helyben, nem, ird ki 1 hét/hónap/év mulva h keresed, az a tuti.

Borzasztóan elidegenedtek az emberek egymástól, rossz nézni.

2019. okt. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5 Nem csak hogy nézni, rossz így élni!
2019. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-os, a tomegkozlekedest az embernek altalaban arra hasznaljak, hogy eljussanak A pontbol B pontba, nagyobb sokan pont ezert nem orulnek, ha ilyenkor leszolitani oket, mert nem azert vannak ott, hogy ismerkedjenek. Ezzel nem magamat probalom vedeni, hanem a "nagyobb elidegenedtek az embernek egymastol" mondatodra reagalok. Amiota rendszeres jarok Budapestre napi szinten, meg egyszer sem lattam olyat, hogy ismerkedjenek celjabol barkit is leszolitani volna, mindig a hajlektalanok, keregetok voltam azok, akiknek megszólítani embereket.
2019. okt. 5. 08:07
 8/8 anonim válasza:

Létezik a csoport. Sokan vannak benne.

Ha tényleg nincs más esélyed a keresett személy megtalálására akkor mindenképp írd ki. Ha másért nem is akkor azért mert ebben a csoportban életreszóló élményben lesz részed. Ha van hely ahol a temérdek, önmagát viccesnek képzelő de valójában roppant alacsony intelligenciájú balos trollok elélveznek attól ha bárkibe (!!) beleköthetnek "vicces" formában akkor ez az a hely.

Százával fogsz kapni kommenteket a posztodra, de értemeset köztük ne keress.

Nagyon élvezetes csopi, ha bármi bajod, bánatod, kínod van itt nyugodtan kitöltheted a keserűségedet mások posztján kedvedre. Hajrá! :)

2021. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!