Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudtam valamit a páromról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtam valamit a páromról és azóta azt érzem hogy nem szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem vele akarok lenni de most nem tudom mit csinaljak.

Ma mondta el hogy azért váltak el a volt feleségével mert részegen neki ment meg is ütötte akkor mindig ivott. De megigerte hogy nem iszik már és nem fog ilyet csinálni soha

Én nem néztem volna ki belőle ezt mindig olyan kedves aranyos, meg nem láttam idegesen sem


2019. okt. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Én lelépnék. Ez nagyon rossz jel, kutyából nem lesz szalonna.
2019. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ahhhhhh....lépjél le minnél hamarabb!!! Aki egyszer megütött egy nőt az meg fogja tenni máskor is!!!
2019. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyunk egyformák, de nálam válóok az, ha valaki nem ítéli el élből az erőszak bármilyen formáját. Lehet velem most akármilyen cuki, ha az ital ilyen hatással van rá. Rendben van, hogy nem iszik, de mi van, ha egyszer mégis?

Nálunk is vannak bajok, mert az én férjemnek sajnos vannak alkohol problémái, de soha nem fordult még elő olyasmi, hogy az alkohol hatására egy picit is agresszív lett volna. Nyilván nem örülök, ha iszik, de tudom, hogy soha nem kell félnem tőle. Akkor sem, ha szinte eszméletlenre issza magát.

2019. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!