Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a barátom haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátom haverjait. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

a barátommal 4 éve vagyunk együtt. Van 2 legjobb barátja akiket nagyon szeretek és tök jóba vagyunk. Velük kb. minden hétvégén van valami normális program.

Ez oké is, de ott van a másik oldal... a csak haverjai.. velük kb. havonta 1 vagy 2 nap találkozunk de nekem az is bőven sok belőlük. Velük csak az lehet a program hogy összeülni és beb*szni. Ráadásul olyankor kibírhatatlanok és olyankor a barátom is azt a stílust veszi fel.

Tudom hogy a havi 1-2 nap nem olyan sok de fuu.. akivel volt már ilyen az tudja hogy bizony az is sok tud lenni. Engem ezek a haverok tuti valami kis savanyú p*csának tartanak mert nekem olyankor ahogy velük vagyunk nincs miről beszéljek.. egy idő után rosszul is érzem magam emiatt.

A legjobb barátaival meg érdekes módon tényleg nagyon jóban vagyok és tényleg velük nem csak a berúgás lehet program hanem bármi más, de még ha be is rúgnak egy buliba akkor se olyan parasztok mint a haverjaik..

Ha velük vannak akkor kb mintha az anyjuk lennék..

Akivel volt ilyen az megtudta ezt oldani valahogy?



#barát #probléma ##legjobb barát
2019. júl. 19. 12:02
 1/6 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
ne menj oda
2019. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak nem mennék el ezekre a programokra és ezzel meg van oldva a probléma, menjen nélkülem. Én kedvelem a férjem haverjait, de így sem megyek az összes találkozóra, programra. Nem mindig van kedvem, nem mindig érek rá, ilyenkor menjen és érezze jól magát. Azt a havi 1-2 napot simán megoldhatjátok külön programként, nem kell asszisztálnod hozzá.
2019. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lógj velük, erre tényleg ez a megoldás. Az a fontos, hogy van az két jófej közeli barátja
2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan exem, aki ezeknek az ivós haveroknak a hatása alatt teljesen kifordult magából. Olyankor velem bunkó volt, meg visszahallottam, hogy savanyú vagyok, mert nem nézem jó szemmel, hogy velük mindenhol inni kell. Nem lógtam velük egy idő után, nem mentem a barátommal olyan helyekre "szórakozni", ahol ez a galeri is megjelent. Egy idő után a barátomat is otthagytam.

Oké, egy-két sör belefér, de egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy ha társaság van, miért nem lehet beb...szás nélkül ellenni és jól érezni magunkat.

2019. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek mész? :D Mármint ezzel nem beszólni akarok, hanem komolyan nem értem, ha egy buliban nem érzed jól magad, akkor semmi értelme odamenni.

Volt ilyen, akkor a párom elment a haverjaival, én meg elfoglaltam magam mással (vagy találkoztam egy barátnőmmel, vagy otthon filmeztem, olvastam, "wellnesseztem", vagy valamit kitaláltam)

2019. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is az vetődött fel elsőnek, hogy minek mész? Eleve nem kell minden pasis programon ott lenni, pláne, ha nem is kedveled őket.
2019. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!