Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok, sejtenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, sejtenétek legbelül, hogy valaki a kezdetektöl fogva amióta megátott, megismert plátóian érez irányotokba, az jól esne?

Figyelt kérdés

Esetleg volna esély rá az életben,hogy később valami más is történjen?

Tegyük fel,hogy szimpatikus számotokra is az illető.


2019. okt. 7. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Jólesne, és örülnék, hogy nem egyoldalú a szimpátia.
2019. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztos jól esne és ha kölcsönös lenne a vonzalom, nem állnék az ismerkedés útjába.
2019. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És ha házasságban,kapcsolatban élnétek?

Úgy nem egyszerű ismerkedni,meg ugyebár nem is illő még ha nem felhőtlen a kapcsolat is.. főleg egy kisebb településen.. ha facen gyakran lájkolsz valakit már azt is észre veszik a helyi ismerőseid, és páran megkérdezik egyből,hogy ilyen jól ismeritek egymást,van,volt köztetek valami?

Na de valjuk be..főleg a nőknek jól esik ha valaki titokban szerelmes belé X éve.. csak soha nem fog semmi történni,változni..

2019. okt. 7. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Házasként meg nem esek mással szerelembe, mert nem hagyom addig elfajulni a dolgokat.
2019. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet kontrollálni a plátói érzést?

Szerintem nagyon nem!

2019. okt. 7. 08:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Házasként már nem örülnék neki. Szerintem lehet kontrollálni, úgy, hogy nem táplálod magadban ezt az érzést és igyekszel távol kerülni az illetőtől, nem beszélni vele, vagy a lehető legkevesebbet, amit muszáj.
2019. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyilván örülne az ember, mert jólesik ha valaki pozitívan gondol rád. Persze ha valaki házassagban/boldog kapcsolatban él nem feltétlen örül neki, mert tudja semmi több nem lehet és ez a masiknak rossz, de szerintem az emberi egónak így is jól esik valamennyire.

Ha valaki szimpatikus, ne adj isten vonzó is a számomra, miért ne lehetne több.

2019. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit takar az,hogy lehetne több,ha házasságban élsz?
2019. okt. 7. 08:51
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen az életemben. Nő vagyok, és egy pasi, aki jóval fiatalabb nálam,bevallotta,hogy már tiniként odavolt értem. Ezt persze jóval később mondta el.Mindketten kapcsolatban állunk, bár nem élünk együtt a párunkkal. Először azt hittem poénkodik, sőt, a mai napig nehezen hiszem el.Nem a pasiideálom, de az őszinteségével, a kitartó "rajongásával", és azzal,hogy mindezt tapintatosan kezeli, simán meghódított. Bár tudom,hogy ebből nem lesz semmi, mindketten tiszteletben tartjuk a másik kapcsolatát, és persze a sajátunk is fontos.

Nincs olyan ember (se nő, se férfi) akinek ne esne ez jól. A kérdés az,hogy aki érzelmet táplál mennyire kezeli ezt diszkréten, és mennyire tolakodó.


A kérdésedre a válasz:ha független lennék, Ő is, és szimpatikus az illető, nem kérdés,hogy lehetne belőle valami.

2019. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én 34 éves ffi vagyok, 19,20 éves korom óta nagyon tetszik a szomszéd utcában élő hölgy.. ő egy tizessel idősebb de nagyon fiatalos és szinte semmit nem változott.

Ha a az adott településen ahol élünk találkozunk, vagy ha messziről látjuk egymást mindig integetünk egymásnak,általában ő a kezdeményező ebben a téren. Házasságban él,de szerintem ő az a fajta aki soha nem csalná meg a férjét még ha egyáltalán nincsenek is jól.. nem akarja magát kellemetlen pletykaás helyzetbe hozni..azt tudom,hogy a férje fűvel fával megcsalta már. Viszont amikor falun kívül találkozunk pl a megyeszékhelyen a nagyvárosi tömegben egyszer egy alkalommal azt vettem észre a szemem sarkából,hogy szinte kocog felém valaki,hogy utol érjen..és beszélgettünk amíg gyalog a melóhelyemre értem. Vidámságot láttam rajta akkor, de általában mindig csillog a szeme ha találkozunk valahol és csak szimplán köszönünk egymásnak.

Hmm.. jó lenne legalább egyszer az életben legalább csókolózni vele. Azzal is megelégednék.

2019. okt. 7. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!