Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat már a kezdetektől fogva?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, aki így szeretné játszani a dolgokat. Ilyennel még nem találkoztam. Sosem éltem nyitott kapcsolatban, viszont mindig is érdekelt, de eddig csak olyan esetekről hallottam, ahol x év után merül fel, kis plusz izgalom gyanánt a hétköznapokban. Mi lehet ilyenkor a háttérben? Azt tudom, hogy ő soha nem volt monogám, plusz bárkivel tudna szexelni nagyjából, akár szimpátia nélkül is, illetve hogy ő tudja kontrollálni az érzelmeit, tud szerelmes lenni, de az agyával, nem a szívével, szóval nem tudom, nem volt még dolgom ilyen férfivel. Kellenék is neki, meg nem is, vagy mi?
2019. máj. 20. 20:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy én a harmincas éveim végén járok, ő a negyvenes közepén, volt már házas 15 évig.
2019. máj. 20. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele. Ha te nem fantáziáltál legalább egyszer-kétszer erről saját indíttatásból már azelőtt, hogy megismerkedtél volna vele, akkor neked sem ajánlom.
2019. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig is kíváncsi voltam rá, ahogy írtam is, szóval érdekel a dolog, de ilyen esetről még nem hallottam, ahol az elejétől kezdve így működne.
2019. máj. 20. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne erre alapozd az életed.

Neked még kell gyerek stb, azt így nem lehet

2019. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván egy kapcsolat legelején nem alapoznék amúgy sem semmit rá, de beszéltünk már erről, szeretne gyereket is. Szóval az ilyesmi nem szempont, meg amúgy is, egyelőre nem ilyeneken gondolkodom.
2019. máj. 20. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele a helyedben. Kell neki valaki, aki otthon várja, főz, takarít, ha épp unatkozik és nincs más, akkor jó ha valaki kéznél van, egy biztos pont az életében, kötöttségek nélkül. Egy kapcsolat egyik fontos eleme pedig az elköteleződés. Meg aztán ki tudja mifélékkel feküdne még össze rajtad kívül. Ha eljuttok oda, képes lennél gyereket szülni egy olyan embernek, aki mindenfélét csinál, míg te a gyerekét várod? Nekem furcsa ez a nyitott kapcsolat dolog. Ha én szerelmes vagyok, akkor nem is tudnék mással lenni. Szerintem hosszútávon ez nem működik, de nem tudom.
2019. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

7#, bár csak tippelném, hogy milyen szomorú életed van, de látom is. Sportólj, meditálj, nézegesd az eget és szeresd a fákat néha.


Ez nem a poligámia? Vagy mással össze sem jönne?

Hát.. asszem én is ilyen vagyok. Amikor valaki monogámiában gondolkodik, és később vetül fel, általában nem tovább fejlődés, így elég szomorú...

Aki az elejétől, az meg vagy nyomi, vagy valamennyire tanult szellemileg( igen igen.., magasabb dimenziókban nincs itteni értelemben vett monogámia), így nem fáj neki, ha érzelmeit és élményeit több emberrel ossza meg. Én imádnám, ha a szerelmem áradozna hogy higyan szerelmes másba, mit szeret benne..., ahogy a barátokról is csinálják ezt az emberek, csak hogy egy példát mondjak.

Menj bele, próbáld feloszlatni eddig megjötött elkéozeléseidet s mindenek előtt legyen a kommunikáció. :)

Talán többet nem érdemes mondjak. Ha lenne kérdésed, írj nyugodtan.

2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a #7es válaszoló, de ne zavarjon. De köszi a kéretlen véleményed és tanácsod, az értékelésed tükrözi a hasznosságát is :)
2019. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7es valaszolo, nem tudom eldonteni, hogy te most mellette vag ellene vagy egyaltalan.
2019. máj. 20. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj bele, ha van gusztusod a 100.nő pinája után is csókolózni vele. Ugye te lennél a fő háremhölgy. Biztató jövő, nagy életcél. Ja, nem.
2019. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!