Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most keressem vagy ne?

Figyelt kérdés

2hónapja ismerkedünk, találkozgatunk. Sokat hibáztam, voltak közöttünk konfliktusok. Sokszor keresett és hívott. Aztán múlt héten egy kisebb összezörrenés után hívtam. Vasárnap is én kerestem, azt mondta, pont az előbb gondolt rám. És mondta, hogy majd hétfő folytatjuk, és mind a ketten kereshetjük egymást.

Ez célzás arra, hogy keressem én, vagy inkább arra, hogy ne keressem? :D

Meddig várjak Rá, és ha nem keres, akkor mikor hívjam én? Szerintem én többet hibáztam, és nekem kéne most odatennem magam, de félek, mert nem tudom megfejteni, hogy szeretné vagy ne.

Ti mit tennétek?

Köszönöm!



2019. okt. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Keresd
2019. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy én vagyok a lány. :)
2019. okt. 7. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én is lány vagyok (1-es válaszoló is én lennék) , hát kicsit hasonló helyzetben vagyunk...
2019. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze? Attól függ. Lehet, udvariasságból mondta és a háta közepére se kívánja az egészet. Ennyi infóból mi meg nem mondjuk. Ha akarod, keresd.
2019. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bután viselkedtem. De ha nem akarna többet beszélni, csak megmondta volna. Legalábbis magamból kiindulva én biztosan megmondom, ha már nem szeretnék valamit.
2019. okt. 7. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Propán-bután
2019. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy lenne korrekt, ha megmondaná, de nem mindenki ilyen. :)
2019. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!