Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igen, akkor hol keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igen, akkor hol keressem?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatban élő hölgyek szoktak intim témákról (is) beszélgetni- levelezni? Ha igen, akkor mi lehet a motivációjuk?
2019. febr. 7. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én például szoktam. A motivációm a következő: mimdig érdekelt a szexualitás, az ahhoz kapcsolódó perverzióky szokások, meglátások, ki mit lát a szexben, viszont közeli baráti körben nyilván nem beszélünk úgy erről, mint egy anonim oldalon. Többek között azért is vagyok itt gyakorin, hogy minél több veleményt, gondolatot megismerjek ezzel kapcsolatban, pusztán azért, mert kíváncsi vagyok.
2019. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!