Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam, hogy ne keressem?

Figyelt kérdés

Van barátom, egy éves kapcsolat. Alapvetően jól meglennénk, de most szeretném pár napig nem keresni (vagy csak minimális mértékben) mert az utóbbi napokban szerintem az agyára mentem. Alapvetően sok mindenben kellett kompromisszumot kötnünk, ez megtörtént, alakulunk egymáshoz. Nagyon sok mindent tett miattam és változott. Viszont mostanában amúgy is egy stresszes időszakon vagyok túl, mindenkivel idegesebb vagyok. Másik gond, hogy sokat rágódok a jövőn, pedig tudom hogy hiába. Ezzel a barátomat is sikerült felhúznom.

Pár napig nem szeretnék neki írni, hogy kompenzáljak, le tudjak nyugodni és ő is.


De hogy vonjam el róla 90-100%osan a figyelmem? Barátaim nincsenek akikkel el tudok járni, aki van, most azzal sem. Pár programot tudok szervezni de az önmagában nem elég.

És a hiányát hogy bírjam?


2018. júl. 19. 15:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem voltam egyértelmű: szóval a barátommal az a baj, hogy felhúztam a folytonos aggódásommal meg emellett valahogy vele is olyan furcsa voltam, minden bajom volt, ideges vagyok alapból. Ezért szeretném hanyagolni pár napig, vagy csak naponta 2 sort írni neki és azon kívül rá se nézni az üzenetekre. De hogy bírjam ki?

Szeretni szeretem, nem szakítottunk, csak ezt érzem helyesnek.

2018. júl. 19. 15:34
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Használd ki ezt az időt olvasással, sétával, kozmetikus, fodrász. Kicsit fedezd fel magad újra. Rakj rendet magad körül otthon stb.
2018. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess emberekkel, akár innen is. És akkor addig is tereled a figyelmed. De amúgy ő nem keress téged?
2018. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És: hagyd békén, ne írj neki. Sok és tapadós voltál neki.
2018. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, a szakdolgozatomat fogom írni, az le tud kötni rendesen, de emellé szeretnék még pár tippet. Az első válaszolónak köszönöm!
2018. júl. 19. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvass önfejlesztő könyveket. Vagy akár csak egy jó regényt. Meditáció.
2018. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De igen, keres engem. Minden nap. Meg én is általában őt. Csak úgy gondoltam, hogy én magamtól nem akarom egyáltalán. Ha meg válaszol, akkor letudom 2 mondattal. Annyira gonosz nem akarok lenni hogy nem válaszolok neki egyáltalán, de be akarom húzni a féket. Nem sokat írni és magamtól nem keresni.
2018. júl. 19. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:
De ennek őszintén mi értelme, hogy nem keresed? Nem azzal van a baja, hogy nem keresed, hanem hogy nyafogsz. Azon kellene változtatni. Meg élj a mának.
2018. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, javítok, leírásod alapján nem azzal van a baja, hogy keresed, hanem az tényleg, hogy, ahogy írtad is: sokat aggódsz a jövőn. Max tervezni tudsz, de nem biztos hogy úgy alakul minden ahogy tervezed. Ezért is írtam, élj a mának.
2018. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De szerintem ha nem keresném magamtól, akkor hátha úgy érezné, hagyok neki levegőt. Meg hátha érezné hogy nem akarok mindig rámászni és nem futok utána.Ha meg annyira akarna beszélni vagy hiányolna, akkor gondolom írna.
2018. júl. 19. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!