Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a főnökömmel, mi legyen most?

Figyelt kérdés

Már elég régóta alakult valami közöttünk, de eddig ellenálltam, mondván, hogy nem etikus. Most is nagyon kellemetlennek érzem, de igazából isteni volt vele. Hétfőn meló és fogalmam sincs, hogyan kellene állnom. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Én 30 éves nő vagyok, ő 37 ffi, mindketten egyedülállóak vagyunk.



2019. okt. 12. 23:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*Hogyan kellene hozzá állnom
2019. okt. 12. 23:10
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Várd a fizetésemelést...
2019. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
De mi alakult? Egy dugás vagy több is? Ha csak egy jót dugtatok akkor sehogy ne reagálj, ennyi volt. Ha meg többet gondoltatok bele akkor esetleg csak légy kedves, mosolygós és meglátod, hogy ő közeledik e. Nyilván ha többet akar akkor ezek után fog. Bár azt nem értem, hogy dugtatok de azóta nulla kommunikáció? Mert akkor tényleg csak ennyi volt.
2019. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Közszféra, arra várhatok. :))
2019. okt. 12. 23:13
 5/29 A kérdező kommentje:
Két napja történt, azóta nem beszéltünk egyáltalán. Én is úgy fogtam fel, hogy csak egy alkalmi dolog volt, de azért nehéz elképzelni, hogy hétfő reggel ráköszönök, mintha mi sem történt volna.
2019. okt. 12. 23:16
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Mire várhatsz? Folytatásra.
2019. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

sztem lesz ebbol meg dugas. lehet eloleptetes is.

amugy mit csinaljal? en egyetemen az 1ik oraado csajjal kavartam, es tudod mi volt? kovetkezo csutortokon is bementem orara.

2019. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem az előrejutás miatt szexeltem vele és nem is érezném korrektnek, ha emiatt lépnék feljebb a ranglétrán, ezt leszögezném.

Ártatlan flörtnek indult, de mégis a közvetlen főnökömről van szó. Azért érdekel, hogy másnak esetleg volt-e hasonló tapasztalata, mert nálam ez volt az első alkalom, amikor pedig együtt voltunk, őszintén, nem ez járt a fejemben. Most viszont utolért a racionalitás is.

2019. okt. 12. 23:58
 9/29 Savlekotő ***** válasza:
78%
Mi lesz az h te beleesel,mint ló a gödörbe,ő meg max néha dugni óhajt,használni,és a vége a picsogás h miért nem akar többet miért csak meg b a sötétben,de fel vállalni már nem fog stb,amire rámegy a munkád ha ostoba vagy.
2019. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Hamvas rétihéja ***** válasza:
27%
Légyszi beszéljük meg ezt négyszemközt, nem kell kiteregetni ezt itt mindenki szeme láttára...
2019. okt. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!