Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyanra komoly parkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyanra komoly parkapcsolatot (hàzassàg gyerek) alapozni aki màr az elején leszögezi hogy anyujàt kenyszerül segiteni mig kb meg nem hal?

Figyelt kérdés

Szoval a hàzassàg eleve vagyoni közösség, azaz onnanstol a csalàd pénzéböl tamogatnà anyujàt, a kèszletek pedig végesek, nem gazdagokrol van szo csak àtlagrol.

A gyerekeknek es "jövöt"szànnék, azaz nyelvtanulastol kezdve, külföldi tàborok, egyetem, esetleg kicsiként is minél több élmény, vagy ha nincs anyatej, akkor minöségi tàpszer,minöségi étkezés, gyümölcsök és nem èppen pl lyukas cipöt.


Tudom hogy szegények gyerekei is felnönek pedig.


Félreértések elkerülèse vègett jelzem, nem pénzéhes vagyok, csak racionàlisan akarok gondolkodni.


Ha ilyenhez hozzàmegy valaki nem olyan mintha hozzà meg az anyjàhoz menne egyszerre?

Még jobban megèrteném ha inkabb gyereke lenne elözö kapcsolatàbol, azt ugy sikerülne is elfogadnom hogy neki is kell fejlödni tanulni stb.

De hogy egy anyàt vigyen a hàtàn egy ffi..valahogy nehezebb megemèsztenem.

Nàlam forditva van, a szüleim tàmogatok, egész életüket ugy élték és élik hogy a gyerekeknek alapozzanak, meg persze maguknak is alapoztak. Nem teremtettek olyan körülményt hogy azt a gyerek sinyli meg majdan. Nem halmoztak magukra tartozast hogy majd a gyerek felnöve kifizeti meg stb. Ez a mintàm. En is alapokat szeretnék teremteni a gyerekeknek.


Mivel az elején vagyunk a dolognak, ès az elején leszögezte, még el lehet azon gondolkodni van e ennek a kapcsolatnak jövöje.


Eleve az is baj ha nem szaladok ilyen elöre hogy össze sem költözne velem max ugy hogy en megyek hozzàjuk.nem lenne önallo életünk sem, en kelhetek hajnalban mert bejàros lennék igy, szoval màr az elején is ugy érzem nekem kellene tennem értünk minközben en vagyok a nö, es ö nem tenne ugyanugy értem.


2019. okt. 13. 09:06
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Csak mert jol le lettem hordva az elején. De azért èrvek azok nincsenek a srac mellett?
2019. okt. 14. 09:13
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

Egy érvet tudok a kérdező mellett mondani: felvállalja,hogy nem ért egyet a szülői támogatással.

Viszont hozzáteszem: ha így nem vállalja fel a párját, akkor nem érdemes közös jövőt tervezni.

2019. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

De voltak ellenérvek. Ha szereted, vele maradsz, kerestek kompromisszumos megoldást. (Nálunk ez az volt, hogy albérletben költöztünk össze, és anyagilag támogatjuk az anyját.) A másik, hogy a te szüleid is kerülhetnek ilyen helyzetbe.


Arról már nem mi tehetünk, hogy nem nagyon jut el semmi az agyadig.

2019. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

De az mindenkinek a maganügye hogy gyerekét vagy szüleit tàmogatja.

Nem arrol van szo hogy en a sajat szüleim tamogatnam e.

Hanem hogy ezt nekem szegezik mint pàrkapcsolati feltételt. Hogy vagy vàllalom az anyjàt vele együtt vagy lehet tàvozni.


Persze akit szeretek es tüzön vizen keresztül mentem volna màr vele termrszetes hogy szamithat ràm, de joformàn aki nem is a pàrom azzal miért vàllalnam.


Legközelebb konkretan ràkerdezek hogy mégis ö ugy képzeli es màs nincs is, hogy valaki odaköltözik es beteg ember mellé vàllal gyereket es felveszi magàra az ö keresztjüket es ha nem, akkor el lehet ballagni? A igen akkor lehet megkerdezem hogy szerinte miért vàllaljam.


Azutàn eljövök.

2019. okt. 14. 13:35
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
"De az mindenkinek a maganügye hogy gyerekét vagy szüleit tàmogatja." - Ő pedig támogatja az anyját, és elmondta, hogy ne érjen meglepetésként. Te meg majd támogatod a te szüleidet, ha esetleg úgy alakul, hogy szükséges. Attól, hogy valaki házasodik, a szülei még a szülei maradnak. Vagy onnantól megszűnnek létezni?
2019. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Egy még nem is létező problémán rágódsz, nem veszed észre magad?! Nincs is gyereked, de már külföldi egyetemre, meg külföldi táborba járatod... :)

Annyira szánalmas a vergődésed. Legalább 8x leírtad, hogy nem akarod a hapsit, mert törődik a saját anyjával (!), de te továbbra is vergődsz.


A probléma a te készülékedben van.

Nem is kicsi probléma van ott.

2019. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Azert vergödök a teman mert talalkozom vele es valahogy ki kene nyögnöm neki A-t vagy B-t.

Es uralkodni akkor azon amit amugy erzek

2019. okt. 14. 16:13
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
A családomhoz hozzátartozik a férjem,gyerekem,és persze a szülők is. Aki segítségre szorul,azt segítjük. Igy a férjem szüleit is ha rászorulnak.
2019. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező vele találkozni? Mi lenne, ha lefújnád ezt az egészet még most? Megmondod neki, hogy nagyon mások az elképzeléseitek a jövő kapcsán. Nem kell húzni egymás idejét.
2019. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

48 de ö nem a csalàdom


Amugy meg zavarban voltam irultam pirultam, nem tudtam vele értelmesen beszelni.

2019. okt. 14. 17:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!