Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női magazinokat megérheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női magazinokat megérheti olvasni férfiként?

Figyelt kérdés
Feltéve ha a férfi abszolút nem tud semmit a nőkről és arról, hogy hogyan gondolkodnak.
2019. okt. 13. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem,elég IQ-light marhaság a legtöbb (Cosmopolitan és tarsai).
2019. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ha női magazinokat olvasol, rá fogsz döbbenni, hogy mennyire primitív agyuk van a nőknek.
2019. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Még jó, hogy nōként nem úgy gondolkodok, mint a nōi magazinok írói-,-

Amúgy mi lenne ha nōkkel ismerkednél, olyan körökben mozognál, ahol nōk is vannak.. akkor tudnád hogy gondolkodnak. Elég szánalmas, hogy magazinokon keresztül akarsz képet alkotni róluk.

2019. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bele néztem párba, de hajmeresztő dolgokat olvastam.

Akiket ismerek nőket, teljesen mások.

Különben is az egy adott embert kell megismerni és nem valami általános álomképet.

2019. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Én a férfimagazinokkal vagyok így nőként. Szerintem sokkal érdekesebb dolgok vannak benne, mint a nőiben ezért követni szoktam neten őket. A női magazinok nagyon felszínesek, tele vannak burkolt reklámmal hogy pont mit egyél vagy vegyél meg, hova utazz, azt sugalmazzák, hogy ezek nélkül nem vagy trendi és vonzó.

Tartalmas, vagy érdekes cikkeket elvétve fogsz találni ha találsz.

2019. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan akarsz agyhúgykövet kapni fiatalon kérdező?😀
2019. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

"akkor tudnád hogy gondolkodnak."


Inkább arra jönne rá, hogy ahány ember annyi gondolkodásmód.


Leszámítva a primitíveket akik kizárólag visszaböfögik amit a tévé mondott nekik.

2019. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nőknek sem éri meg olvasni őket.
2019. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Abból nem fogod megtudni, ho9gy gondolkodnak. Max. egy szűk réteg.
2019. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Annyiból megérheti, hogy láthatod, hogy milyen marhaságokkal hülyítik egymást a nők, pl "ha a férfi ezt mondja/csinálja, akkor..." vagy "ezt szeretik a férfiak, ezt csináld, és hasonlók" így felkészülj mikor mit mondhatsz.

Röhögni sajnos nem lehet rajta, mert inkább siralmas mint vicces.

2019. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!