Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 éve nem szexeltem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 éve nem szexeltem érdemes lenne lassan elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés

Kezd eszkalálódni bennem a hiányérzet, jó lenne már szénné dugni egy nőt.


A csajozás nehéz, mivel nem vagyok szép, se gazdag, de még csak érdekes jellem vagy humoros pasi sem.


F/28


2019. márc. 26. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha vàltoztatni sem akarsz a dolgokon akkor csak a prosti marad neked.


Ds abból sem a legszebb, mivel nem tudod megfizetni.

2019. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Most őszintén erre milyen választ vársz? Én se voltam nővel több mint egy éve, néha hiányzik de én nem mennék el. Ha igényed van és neked belefér te dolgod szerintem mások véleménye vajmi kevés ide.
2019. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap bulika után leszólított egy cigány prosti, már megbántam hogy nem mentem fel hozzá, féltem hogy megvernek a stricik vagy ilyesmik.
2019. márc. 26. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

#3


Vese nélkül ébredtél volna valami retkes pincében, szóval örülj, ha ezt kihagytad.


De amúgy... miért ne? Az életben nincsenek értékek, szerelem meg ilyenek egyedül a regényekben vannak. Meg ostoba tv-filmekben.

2019. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Hat figyelj bro, most en mondjam meg neked, hogy kihez menjel? Felmesz rosszlanyokra. vagy beszamolokra aztan valasztasz vmi igenyest, de nehogy mar azt banjad, hogy az aluljaroban leszolito c.k. ki lett hagyva... azert az szanalmas tesa.
2019. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

#5


Mondjuk szóhasználatod alapján egy távoli rokonod esett el egy kis fizetéstől aznap.

2019. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Tevedel tesokam, en diplomas munkaero vagyok, hofeher borrel.
2019. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

#7


Seems legit.


"Tesókám" meg "bro"... Aha. Elképzellek egy komolyabb munkakörben...


"Tesókám, há nézzed má az új banki kötvényeket, de dzsukker!"

2019. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj ne dőljetek már be neki, állandóan trollkodik
2019. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!