Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen okból pofoznátok vagy ütnétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Előfordult már, hogy ütöttetek?
2019. okt. 13. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen körülmény erre nem vinne rá engem.
2019. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Soha nem ütnék meg nőt!!!

Ez alól kivétel a szeretőm, mert ő egy rendkívül arcátlan, neveletlen nő-szerű élőlény, aki attól élvez nagyokat, ha felaprítom:)))

2019. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ilyen. A pofont sosem az aktuális indok váltja ki, hanem a pofozkodó személy konfliktuskezelő képességének hiánya. Ha valaki civilizált emberként képes a problémáit kezelni, az pofozkodni se fog. És ez mindkét nemre igaz, szerintem.
2019. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Maximum is játékból, néha "összeverekszünk" meg lebírkózzuk egymást poénból, esetleg ha beszól valamit akkor is egy játékos "pofon". De komolyan soha nem ütném meg, nem is tudok elképzelni olyan szituációt amikor ez helytálló. Szerintem aki nem tud egy problémát normálisan megoldani és a dühét fizikai erőszakkal vezeti le az inkább maradjon egyedül.
2019. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Nem is jutott még soha eszembe ilyen...
2019. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Tudom ezért utálat tárgya leszek, de sokszor tettem ilyet a párommal. Sajnos BDP-s vagyok és képtelen vagyok az érzéseimet irányítani.
2019. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az énképembe egyszerűen nem fér bele, hogy ilyet tegyek bárkivel. Meg szükségem sem lenne rá. Akkor meg minek?
2019. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ki fogja ezt felvállalni?


Tudod, elméletben senki nem üt meg senkit, csak az a fránya gyakorlat ne lenne...

2019. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8-as, miért gondolod, hogy mindenki az általad vélelmezett putrisoros szinten vegetál?
2019. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem megtette, veszekedtünk bizonyos dolgok miatt aztán a következő percben eldurrant az agya letépte a kedvenc pólómat félig róla, aztán csak pofozott és pofozott teljesen le voltam döbbenve, így csak álltam egy ideig, aztán lefogtam h ne tudjon tovább ütni, akkor rugdosott meg lökdösött arcon köpött meg társa majd elkezdett sírni és az anyját szólongatta.


Következő alkalommal karmolt pofozott és ütött de ekkor hamarabb feleszméltem és lefogtam, aztán dobálozott meg lelocsolt vizzel. Majd megint nekem jött de a lábammal távolságot tartottam tőle meg hátra löktem vagy 5x az ágyra de mindig felkelt.


És én egy ilyen ,,nővel" éltem és adtam meg neki mindent amit szeretett volna.... hát én se voltam komplett :(.

2019. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!