Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy a tág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam, hogy a tág pupilla jele annak, hogy tetszem a másiknak. Ha ez nem áll fenn, akkor nem vagyok neki szimpatikus?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi és direkt figyeltem a szemét, mikor beszélgettünk, és hiába a flört, a pupilla sajnos szűk volt. Akkor csak játszik vajon?
2019. okt. 14. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szem védelme és a látás élessége fontosabb. Ha nagy volt a fény, akkor nem tágul ki annyira.
2019. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a tágpupilla jelenthet tetszést, de ez ilyen felfokozott állapot.Én szememben pl. csak a szomorúság látszik max ha valaki tetszik, tudva hogy ugyse lehet az enyém. Meg nem mindenki esik hanyatt rögtön egy szép lánytól, aztán viszont lehet szerelmes lesz.
2019. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok pofára esni, azért figyeltem. De ha nem akar semmit, akkor miért kell húzni az ember agyát? :(

Igaz, a szeme annyira csillogott, amilyet én még nem láttam, azért is kezdtem figyelni a pupillát.

2019. okt. 14. 08:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeme csillogott akkor mit akarsz? Az egyértelmű...
2019. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem értek hozzá. :)
2019. okt. 14. 08:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondták, a pupilla nem mindig tágul, túl erős fényben alig észrevehetően tágul egy kicsit.


De a csillogás az egyértelmű jel :)

2019. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. Sötétre tágul, világosságra szűkül a pupilla. Ha állandóan tág, akkor meg nemrég szemfenékvizsgálaton volt vagy szívott valamit :)
2019. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tág pupillán látod,hogy bejössz-e egy pasinak vagy sem. Van aki még színjátékra is képes, flörtöl, vagy egyszerűen csak szexuális vágyat érez Irántad.

Én már találkoztam olyan pasival aki odavolt értem, de szemlesütve mert csak velem beszélni, főleg az első pár alkalommal, olyan zavarban volt.Mégis tudtam,hogy őszinték az érzelmei irányomban.

2019. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 14. 08:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A tág pupilla sokkal inkább a szexuális feldolgozottság jele. Ez persze része a tetszésnek, de azért nem alapoznék ilyen apróságra. Sokkal fontosabb, hogy hogy viselkedik vele, közeledik hozzád, keresi a tásaságodat...stb. És igen, a szemnek van egy furcsa csillanása, amikor valaki megtetszik. De ez sokkal inkább a szem körüli izmok játéka. Akaratlanul is máshogy húzódnak össze ilyenkor. Annyira aprócska jel, hogy tudatosan nem is látod, nem is irányítod, csak annyi tűnik fel, hogy jobban csillog.
2019. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!