Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol az igazság?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után egyik barátnőmmel elmentem bulizni és megismerkedtem egy sráccal is.

Eléggé egymásra hangolódtunk, de ő külföldön dolgozik, de lejárt a szabadsága és vissza is ment a hétvégén.

Na már most, a buli után nálam aludt és hát bepróbálkozott. Én mondtam neki, hogy ez egy kicsit korai nekem. Erre azt mondta, hogy ez olyan 2000-res évek, de hát én eléggé traumatizált vagyok lelkileg, amiről előre szóltam is neki.


Korábban míg aktívabb voltam ismerkedés ügyileg, akkor is volt azért olyan, hogy beadtam a derekam, de másnap vagy 1-2-3 hónap után eltűntek. Most meg már az se jó ha inkább várnék, mert neki se lenne jó ha a szorongástól olyan lennék mint egy darab fa.

Úgy érzem már, hogy tökmindegy mit csinálok semmi se jó a férfiaknak.


2019. okt. 14. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság odaát van.
2019. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Te csinálod jól. Aki igazán szeret az megvár. Aki emiatt lelép annak csak arra kellesz.
2019. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 évente eljársz bulizni, felhívod magadhoz az ott felcsípett pasit, de visszautasítod a szexet.

És ebből azt a következtetést vond le, hogy a mai férfiaknak semmi sem jó.

Néhéz megmondani, hogy hol az igazság, de valahol a hátad mögött lesz úgy hiszem.

2019. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20-as éveim elejen azért többet jártam el, utána már azért nem mert munka mellett levelezőn jártam egyetemre, emellett még volt csomó más projekt is (jogsi, külön tanár stb) es eléggé bezarkoztam. Akkor se volt más a helyzet, mint most. Ugyan ez ment, csak a nevek változnak.
2019. okt. 14. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Az az igazság, hogy fogalmad sincs, hogy mit akarsz. A felnőtt férfiak buli után nem aludni akarnak. Ha ez nem elfogadható, akkor ne hívd fel őket magadhoz.
2019. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt, hogy ő még védekezni se akart volna. Legalábbis én nem tartok otthon gumit es ő se iparkodott elokapni egyet. Tablettát meg nem szedek, mert számomra felesleges. Még ennek tudatában is bele kellett volna mennem egy együttlétbe? Mert szerintem nem.
2019. okt. 14. 12:02
 7/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Dehogy kellett volna. Egyaltalan nem kell belemenni, ha nem az a szandekod. De az viszont elegge problemas, hogy ennyire kisiklott az eleted, legalabbis ezen a teruleten. Talan fel kene keresned egy pszichologust, egyedul lathatoan nem tudod megoldani


43F

2019. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de már járok pszichológushoz.
2019. okt. 14. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen nem kell belemenned egy olyan aktusba vagy kapcsolatba, amit nem akarsz.

Viszont akkor ne is vigyél haza pasikat buliból, mert semmi jó nem sül ki belőle.

2019. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Addig nem kéne az igazságot kutatnod, amíg vadidegen pasik nálad aludhatnak buli után...
2019. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!