Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncson miért írja sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncson miért írja sok nő, hogy "kölcsönös szimpátián" alapuló "kapcsolatot" keres? Meg hogy a férfi legyen "helyes, magas, sportos"? Természetesen amellett, hogy minimum havi negyed- vagy félmilliót virítson.

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, mindenkinek szíve joga olyat választani, akit vonzónak tart. Az is mindenkinek a szíve joga, hogy eltartsák/eltartson valakit a szexért cserébe.

De azt nem értem, ha valaki jóképű, magas és sportos, az mi a jó életért fizetne még havi szinten komoly százezreket egy nőnek, ha ingyen is megkap mindenkit?!

Még ha valami tényleg értelmes, tanult, empatikus és ezen felül nagyon vonzó nőről van szó, azt mondom, oké. De ezek a puncsos nők egytől-egyik szakközépiskolát végzett, dohányzó, leharcolt, többnyire proli nők.


Van ugye a Tinder, ahol szinten minden nő elvárja, hogy helyes, magsas és lehetőleg sportos legyél.

Na és akkor van a Puncs, ahol ugyanez az elvárás, plusz az is, hogy tarts el őket?!


2019. okt. 15. 13:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én voltam már együtt nővel a puncsról. Nem is eggyel. Elég vegyes a kép. Mióta átalakították az életszínvonal kategóriákat, és kivették a megbeszélés kérdése kategóriát, azóta mindenki a minimálisba került, ami sokaknak talán túl sok. Elvégre nem mindenki tud havi néhány alkalomért 250 ezer forintot fizetni, de nem is kell. Rá kell írni , megkérdenzi, hogy mik az elvárások, és megbeszélni.nem vagyok egy sportos alkat, de nem is unszimpatikus. Küldesz pár képet magadról, és a fent lévők nagy része 40-50 ezer forintért elmegy veled valahova, kellemes időt eltölteni. A másik része viszont azt akarja, hogy tarsd el, fizessed az albérletet, vagy akár vegyél neki kocsit, vidd el nyaralni. Nagyon vegyes a kép. A legtöbbje eljön veled 40-50 ezer forintért, de elvárják, hogy ne csak egy alkalom legyen, hanem folyamatos támogatás. Tehát heti min. 1 alkalom. Volt nagyon kedves, aranyos lány is, akivel voltam, és vele együtt mentünk is ide-oda, ahogy a szabadidőm engedte, de sajnos nem volt meg a megfelelő kémia, és nekem fontos, hogy a másik is vonzódjon hozzám, de csak a pénz miatt történjenek a dolgok, mert nem szeretem a gépies dolgokat. Nem mondom, hogy voltam már a rosszlányok-ról is örömlánnyal, és visszajártam hozzá, mert nagyon tetszett, de az mégis csak más. Az embernek muszály, és ha otthon nem kapja meg, akkor elmegy. Ez van, és hiába sértődnek meg a nők, nekik kéne megérteni, hogy a biológia ilyen, és egy egészséges férfinek 3 naponta kell a szex. Különben baj lesz, megcsalás, és hasonlók. Nem vagyok amúgy házas, nincsen gyerekem sem. Mielőtt majd megkapom, hogy családapa létemre milyen vagyok.
2021. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!