Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Puncson miért írja sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncson miért írja sok nő, hogy "kölcsönös szimpátián" alapuló "kapcsolatot" keres? Meg hogy a férfi legyen "helyes, magas, sportos"? Természetesen amellett, hogy minimum havi negyed- vagy félmilliót virítson.

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, mindenkinek szíve joga olyat választani, akit vonzónak tart. Az is mindenkinek a szíve joga, hogy eltartsák/eltartson valakit a szexért cserébe.

De azt nem értem, ha valaki jóképű, magas és sportos, az mi a jó életért fizetne még havi szinten komoly százezreket egy nőnek, ha ingyen is megkap mindenkit?!

Még ha valami tényleg értelmes, tanult, empatikus és ezen felül nagyon vonzó nőről van szó, azt mondom, oké. De ezek a puncsos nők egytől-egyik szakközépiskolát végzett, dohányzó, leharcolt, többnyire proli nők.


Van ugye a Tinder, ahol szinten minden nő elvárja, hogy helyes, magsas és lehetőleg sportos legyél.

Na és akkor van a Puncs, ahol ugyanez az elvárás, plusz az is, hogy tarts el őket?!


2019. okt. 15. 13:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj, hogy a puncs és a rosszlányok.hu, a prosti és a sugar baby közti különbséget se érted. Esetleg kezdd itt.
2019. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy a puncs és a rosszlányok.hu, a prosti és a sugar baby közti különbséget se érted. Esetleg kezdd itt."

Annyira szeretem az ilyen okoskodókat... De, képzeld, rajtad kívül más is érti, köztük én is. Viszont erősen kétlem, hogy Andy Vajna például annyira jóképű, sportos vagy magas lett volna, pedig az egy sztereotipikus "sugar" kapcsolat volt. Egyébként nem én használtam a prostituált kifejezést ebben a kontextusban, hanem az első válaszadó.

Az ilyen tudálékos ideböfögéseket mellőzzük; ha valaki nem tud a kérdésre válaszolni, az ne fáradjon.

2019. okt. 15. 14:20
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

Miért foglalkoztat a kérdés?

Ez van. Pont. Egy Mercedes 10m++ pont. Kell? Nem Kell?

Miért boncolgatni az árát.


Részletesebben kifejtve ( még nem jártam az oldalon )

Egyrész felteszik magukat ároptimizálás és a célközönség körének szélesítése okán a hagyományosan a szexpiacból élő réteg. Nevezzok oket Ö-nek

A másik réteg aki olyan Cukrosbácsit-t keres aki neki lehetőleg neki is valahogy bejön. Nevezzük őket S-nek.

Mivel ez nem a rosszlanyok.hu itt más körítés kell. Más a célközönség. Konkrétan olyan jobb módú emberek, akik barátnő feelinget keresnek. Nem olyan nőt akin naponta 6-an átmennek.

Ezért Ö és S sem írhatja hogy 15 egy menet. Másrészt S esetleg szégyenli és arra gondol, ha ismerős meglátja, mégis másként fest mintha azt írná, hogy alapáron bármit vállalok.

Ezt a körítést olvasod. Ezen kattogsz. Mi a próblémád? Feltehetően a pénzhiány. Kattogj inkább az Audi árakon. Ha van Pénzed kiválaszthatod a leggyönyörűbb nőt az oldalról és megbeszélheted vele a részleteket. A pénzed Adonisszá fog varázsoni.

Ha nincs egy vasad sem, akkor itt kattoghatsz a GY.K-n. hogy milyen sz@r az élet.

2019. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Ez van. Pont. Egy Mercedes 10m++ pont. Kell? Nem Kell?"

Nem kell, mert 20 milliós Mercim van... Szóval egy ici-picit mellélőttél.

2019. okt. 15. 14:43
 15/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Fenntartom amit írtam.

Ki kell választani aki tetszik és megbeszélni vele a részleteket. Én nem jártam az oldalon ( Mercedes szalonban sem ) Egy két kommerszebb ( ingyenes ) oldalt viszont megnéztem sok rajtuk a gyönyörű nő. És nem csak az aluliskolázottak között. Láttam volt kolléganőt is több nyelvvizsgával, egyetemi végzettséggel, csodás alakkal.

2019. okt. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezek az elvárások, miben is különbözik ez más társkeresőktől? :D
2019. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Ezek az elvárások, miben is különbözik ez más társkeresőktől? :D"

Tinderen elég, ha jól nézel ki. Ezen gazdagnak is kell lenned. :D

2019. okt. 15. 15:03
 18/21 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt, ez a mercis példa nem pont ua. Azok a jómódú férfiak regisztrálnak az oldalra akik dekoratív nők társaságára vágynak különböző anyagi értekek fejében ellenszolgáltatásként. Nem az Alain Delonoknak találták ki, mert ők egyébként is kapósak a nők körében, hanem azoknak akik átlagos vagy átlag alatti külsővel rendelkeznek, idősebbek, házasok, elfoglaltak nimcs idejük keresgélni, v
2019. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Elküldte hamarabb sajnos. Igaza van a kérdezőnek, a pasi adja a pénzt, utazást ajándékokat egyéb luxust, nő a szépséget kedvességet, kellemes társaságot elvileg. Mindkettő értéket ad cserébe egymásnak leegyszerűsítve. Szóval összegezve van aki jóképűséget plusz anyagi javakat is szeretne kapni. Hát ahhoz nagy nagy szerencse kell, csak annyit mondok de nem az ilyen oldalakon fogja megkapni.
2019. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy percet nem kívánnék eltölteni a kérdező társaságában. Ezek szerint a Puncsos nők sem. A kinézet irreleveláns. A stílus amivel együtt kellene lenni napokig....
2019. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!