Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék túl sértődékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék túl sértődékeny?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akinek tetszek ő is nekem, ma egy másik kollégámmal volt egy kisebb vitám munka miatt.. Két ember hallotta véletlenül a legjobb barátommal lévő beszélgetést amikor szó volt az egyik kolléga nőröl,hogy érthetetlen a megfogalmazása a műszaknaplóban és modt akkor mivan... Mikor bejött a kolléganő beszólt,hogy örül,hogy az a legnagyobb problémám,hogy reggel 6ra bekell jönnöm, holott szó se volt ilyenről..Kiderült,hogy a pasi akinek bejövök és eddig jól elvoltunk ő kavarta a kakit, de mást mondott a kolléganőnek el mint amit én a legjobb barátommal beszéltem.... Emiatt a műszakvezető beszélt velem és finoman figyelmeztetve lettem,hogy nem szeretnék ha elmennék de nem vagyok létfontosságú ember és nem szeretné ha sértegetnék valakit is...Ez volt az első,hogy nekem szóltak de ez dúrva volt,úgy,hogy én nem degradáltam senkit a háta mögött, de mégis ez lett mondva a kolléganőnek..Nem tudom mivel érdemeltem ki,hogy akivel kölcsönös volt a vonzalom így keresztbe tesz nekem..De megmondtam,hogy csalódtam benne, nem gondoltam volna,hogy ilyen...Most probálnak vele kibékíteni de én nem akarok szóba állni se vele ezek után..
2019. okt. 15. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*most
2019. okt. 15. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is érthetetlen a megfogalmazásod nem csak a kolleganőnek. Másodjára sem értettem mit akarsz.
2019. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat de szét vág az ideg...
2019. okt. 15. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így jár, aki betanított munkásokkal ismerkedik.
2019. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
4# Ez azért csúnya volt, pajti.
2019. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen jobb nem ismerkedni.
2019. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Nekem is a barátnőm mindig olyat mondott,hazudott, amit nem értettem, csak hüledeztem és hagytam, nyeltem. Nem méltó hozzád, tovább kell menni. Az ember sokszor belefuthat ilyenbe.
2019. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!