Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik nekik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik nekik hogy kövér vagyok, miért írnak rám társkeresőn ilyen sértő de bókolós szöveggel? Ennek mi az értelme?

Figyelt kérdés
Van fennt sok egészalakos képem, nem titkolom a testalkatomat. Nagyon gyakran kapok olyan üzeneteket hogy "szép az arcod" "nagyon helyes arcod van, szépek a szemeid" "az arcod nagyon megfogott". Ezek úgy gondolom egyértelmű célzások arra, hogy a testem nem jön be nekik egyáltalán, hiszen akinek összességében tetszem az úgy fejezi ki magát hogy szép nő vagyok, csinos vagyok, nagyon tetszem neki stb, szóval értitek a különbséget. De akkor mi viszi rá őket, hogy rámírjanak, ha nem vagyok az esetük? Vagy úgy gondolják az arcom tetszik nekik, és majd ledobok 25 kilót pár hét alatt a kedvükért?
2019. okt. 16. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha azt mondanák, hogy milyen jó alkatod van akkor ezzel burkoltan arra utalnának, hogy csúnya vagy?
2019. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
9/ Nő vagyok és írta, hogy 25 kg a feleslege annyi azért sehogy sem lehet arányos...
2019. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg az alakodat dicsérnék, akkor gúnyolódásnak vennéd... :D Szerintem is kicsit túlgondolod a dolgokat, ha nem tetszenél nekik így, nem írnának semmit! Úgyhogy kicsit több pozitív hozzaallas! Ha téged zavar az alakod, akkor pedig az ellen tudsz tenni:)
2019. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Bizony lehet csinos 25 kg felesleggel. Azért mert neked nem tetszenek a telt nők, másnak még igen.

Nehogy már mások kedvéért lefogyjon. Ha majd őt zavarja annyira hogy tegyen ellene, akkor fogyni fog. Az ő magánügye. A vékonyaknak is legalább annyi egészségügyi problémájuk lehet mint az elhízottaknak.

2019. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!