Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakinek hasonló megtorp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek hasonló megtorpanása?

Figyelt kérdés

Februártól áprilisig írogattunk és találkoztunk egy pasival. Szex is volt köztünk nem egyszer...

Aztán egyszercsak eltűnt. Párszor még én jelentkeztem, de láttam, hogy ennek semmi értelme. Nem egyeztünk meg semmiben, csak hogy jól érezzük magunkat. Viszont nem gondoltam, hogy annyi korrektség sem lesz benne, hogy elmondja, hogy ezt az egészet abba szeretné hagyni. 4 hónapig nem jelentkezett, közben párszor össze is futottunk néhány eseményen, de még csak köszönni sem köszöntött, elfordult... Teljesen megalázó szituban éreztem magam. Hiányzott vele a szex, azt gondoltam akkor, hogy bármi is történt, akkor is eltöltenék vele még olyan pillanatokat.

Pár hete jelentkezett... Nem vontam kérdőre. Meg is beszéltünk egy "szextalit", de pár órával a találkozás előtt lemondtam. Nem tudtam elmenni, egyszerűen a büszkeségem vagy nem is tudom mi, nem engedte. Talán sértettség is bennem volt... Valami visszatartott és le kellett mondanom. Kettős érzelmek vannak azóta is bennem, nagyon összezavart az egész. Nem tudom, hogy még akarom-e ezt az egészet vagy sem... Mi történhetett? Először majd megvesztem azért, hogy újra együtt legyünk, most pedig simán elutasítottam. Persze, belül azért marcangolt a dolog, hogy lehet mégse kellett volna lemondanom..


2019. okt. 18. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális hogy nem mentél bele.
2019. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is.


Gondolom erősebb a belső sértettség mint maga a vágy. Ez a normális.ha fordítva lenne arra mondjuk azt hogy “megalázod saját magad”. De hálistennek nem...

2019. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán most kezd el forrni bennem a düh, mint az önmarcangolás. Megkérdeztem tőle, hogy hová tűnt 4 hónapig, ha annyira akkor is vágyott rám? Válasza az volt, hogy nagyon sűrű volt neki a nyár. Rettentően utálom, hogy azon kívül, hogy hülyének néz valaki, még csak őszinte sem tud lenni valaki. A 92 napból majd biztosan megállás nélkül dolgozott 🤦🏻‍♀️ Pláne ha ilyen - olyan nyári fesztiválokon összefutottunk, ahol ráadásul nem is köszöntött pedig egymással mentünk szembe... 😂 Most magamon vagyok főleg kibukva, hogy egyáltalán mit agyalok ezen
2019. okt. 18. 08:37
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a megfogalmazási bakiért, nem olvastam vissza... :)
2019. okt. 18. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A baki egy dolog, de következetesen rosszul használod a köszön-köszönt szavakat.


Amúgy igen, tök felesleges ezen agyalni. Ha akart volna tőled valamit, keresett volna. Nyilván volt más,baki szórakoztatta.

2019. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, észre vettem aztán amúgy:) nálunk a térségben így használjuk, nyelvjárás, és automatikusan így irtam le :) de köszönöm a javitast :)
2019. okt. 18. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a gyökeret.
2019. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak egy ilyen sablonos csak a szexre kellettél sztori. Csak megjött az eszed. És ha rá hallgatsz, tiltod is a faxba.
2019. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél!
2019. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!