Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért vagytok egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért vagytok egyszer flegmák, egyszer meg kedvesek egy nővel? Jelent ez nálatok valamit?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, aki hol flegma, már-már bunkó velem, hol kedves, le sem lehet radírozni az arcáról a mosolyt. Mikor viselkedtek így egy nővel?

21/l


2019. okt. 19. 10:25
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
54%
Én egy kolleganőmmel vagyok ilyen. Igazából kapcsolatot most nem akarnék és vacillálok, hogy ráhajtsak-e.
2019. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha komolyan venne, normálisan viselkedne. Mindig.
2019. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak szórakozik?
2019. okt. 19. 10:32
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
Mit jelent az, hogy flegma, meg már-már bunkó? A csipkelődést veszed bunkózásnak?
2019. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom csipkelődésnek szánja-e, de van amikor túlmegy egy határon és már sértő a flegmasága. A sima csipkelődést nem veszem bunkózásnak.
2019. okt. 19. 10:34
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
38%
Nyilván szoktuk feszegetni a határokat, hogy meddig lehet elmenni nálatok, s mit engedhetünk meg magunknak. Nem kell ebbe többet belelátni szerintem. Egyébként meg ha valamit sértőnek találsz, van szád, ki tudod nyitni, s megbeszélni vele.
2019. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nem kell többet belelátni, de valamiért csak csinálja....
2019. okt. 19. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán mert alapvetően bunkó, nagyképű farok.

A kedvesség a módszere, hogy leénekelje rólad a bugyit. Színészkedik, hogy puncit kapjon. Ennyi...

2019. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Játszma :D Az ilyeneket már az első húzd meg-ereszd meg játéknál koccolni kell.
2019. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Hangulatember
2019. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!