Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar nalatok precedens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar nalatok precedens arra, hogy meggondoltatok magatok egy lannyal/fiuval kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eleinte nem tetszett nektek, de mar jo arcnak tartottatok akkor is, de most kesobb valahogy megis csak megtetszett... termeszetesen miutan darabokra torted a szivet, ezt hogyan lehetne kijavitani?
2018. nov. 27. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig lehet megjavítani valamit.


Ez olyan dolog, hogy néha jobb nem javítgatni és erőltetni valamit, ami nem működik, hanem elengedni és valami újat, valami jobbat létrehozni helyette.

Néha ezért lesz valakinek kistestvére.

2018. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakori.Hányszor olvasni itt gyakorin is hogy a srác évekig küzdött a "friendzone-ban" a lánnyért mire az észbekapott és észrevette.Ìgy talán még édesebb a jutalom.
2018. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt már olyan, hogy egy lány később kezdett el vonzani nagyon, és olyan is, hogy megundorodtam tőle
2018. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor minek törted össze? 😀

A női agynak azon része amit nem lehet feltérképezni.Mi változott?Gondolom az illető nem lett teljesen más ember időközben.

Viszont ha a srác még akkor is odavan érted,mikor észheztértêl akkor lehet abban valami amit a kettes mond az édesebb jutalomról...

2018. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!