Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek-e az egyetemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek-e az egyetemi tanárotokkal egy viszonyba?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, az oktatóm 38 éves. Mindketten sportolunk, többdiplomás emberek vagyunk.

Számomra egyértelmű jeleket ad, biztos vagyok benne, hogy megmozgattam benne valamit. Szexista kijelentései vannak, magabiztos, jókiállású férfi, aki tudja magáról, hogy bejön a nőknek.


Milyen előnyei és hátrányai lehetnek, ha ebbe a dologba jobban belebonyolódunk?


2019. okt. 19. 16:04
1 2
 1/11 Savlekotő ***** válasza:
86%
Szexista kijelentései vannak,Ha jót akarsz 33 évesen az eszed használod és nem leszel sokadik trófea...
2019. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Nők egy lovat is lecummantanának egy diplomáért.
2019. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Ha lecummantom, azt nem a diplomáért fogom megtenni. A 3. diplomám enélkül is simán meglesz.


#1 Azért engem sem kell félteni... A helyén tudom az ilyesmit kezelni, nem az első kalandom lenne. Nála nagyobb falat(nak tűnő) pasival is volt már dolgom.

2019. okt. 19. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

ha meg ennyire tapasztalt vagy akk 33 evesen nem tudod te magad felmerni mivel jarhat?

en amugy amig tanit addig nem mennek bele, max ha vegeztem a targyaval.

2019. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire nagy vadásznő vagy, akkor minek kérdezel itt 12 éves gyerekeket?
2019. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Savlekotő ***** válasza:
28%
Nem kell félteni,akkor feküdj be alá is, aztán csodálkoztok h csak arra kelletek tartósra meg nem. Kalandozzál csak te is 30 as nő társaiddal együtt a f körhintán.. És reklámozd a 3 diplomát ami intelligenciát tisztességet erkölcsöt nem ad mint látjuk..
2019. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

(A kérdező egyértelműúen nem kapcsolatra vágyik csak szeretné széttenni a lábait, szóval fölösleges neki olyanokat írni, hogy nem fog kapcsolatra kelleni.)


Én nem mennék bele, egyrészt mert én megalázónak tartom, ha valakinek csak szexre kellek, azt meg pláne, hogy egy olyan embernek, akiknek egyébként szexista kijelentései vannak. Ennél többre tartom magam. Ha te belemész, akkor az előnyök és hátrányok attól függnek milyen emberek vagytok. Ha kettőtök között tud maradni, akkor az előnye, hogy szexeltél egy jót, a hátránya hogyha nem ismered eléggé simán rádtapadhat pl vagy elkezdhet zsarolni téged vele. Ha nem marad kettőtök között kb ugyanez, kiegészítve azzal az aprósággal, hogy még a többi hallgató és oktató is ki fog nézni és beszélni.

2019. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék bele.Ha ógy gondolod,akkor ugorj bele véle egy kalandba,csak aztán pár hónap múlva ne kelljen feltöröld magad a padlóról.Volt már olyan,hogy beleszerettek a szexpartnerükbe.
2019. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aztán mi bajod lehetne ettől?

Ha kis 19 éves voltál, azt mondanám nem, dehogy.

Én a másik oldaláról vagyok, volt már ilyen. Két felnőtt ember, ennyi.

Ki nem hirdettük azért

2019. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belemennék.
2019. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!