Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy olyan személlyel szexkapcsolatba aki iránt többet éreztek de ő irántotatok nem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem van szexkapcsolatom,de csak olyannal aki mást, többet nem szeretne ennél.F
2019. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer megtettem, tudtam, hogy nagyon fog fájni.



Nem szabad.

2019. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Simán!
2019. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ilyenbe belemenyi. Volt reszem benne,en voltam aki tobbet erzett. Ez is nagyon tud fajni,jobb elkerulni :(
2019. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Osztom 2-es véleményét!


Csak azért, mert te többet érzel iránta, de Ő szexkapcsolaton kívül többet nem akarna tőled, nem érdemes ebbe sem belemenni. A te érzéseid fogják ezt megsínyleni, de nagyon. Tiszteld magad ennél többre!

2019. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen keserű tapasztalatom...hagyd a francba!
2019. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Az a tapasztalatom, hogy az ilyen nagyon tud fájni, ha te többet érzel iránta, de ő nem. Viszont a "mi lett volna ha" gondolat is idegtépő tud lenni. Neked kell eldönteni, hogy melyiket tudod jobban elviselni. Én olyan vagyok, aki kockáztat, inkább fájjon, minthogy ne történjen semmi. De ez én vagyok.
2019. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De másnak hiába mondod, bele fog menni.
2019. szept. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ettől szokott vége lenni, és az nagyon nem jó - egyiknek sem. De nyilván, a többet gondolónak rosszabb.

Szóval én se tanácsolom

2019. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!