Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban milyen párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban milyen párkapcsolat számít jónak?

Figyelt kérdés
Kérlek részletesebb leírást írjatok.

2019. okt. 20. 03:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Én nem tudom milyen egy párkapcsolat. Sajnos úgy nőttem fel, hogy féltem az emberektől mindig is. Szorongó, visszahúzódó ember voltam és csúnya is.

Ezért mivel nincs semmi a hátam mögött, tapasztalat, kalandok, élet, nem kellek senkinek sem.

Itt a legtöbb nő állandóan a helyeset keresi úgy is, de 90%-ba mindegyiket vagy megcsalják, vagy ott hagyják gyerekkel együtt. De nagy részben az összes csalódik.

Aztán jön a hiszti, hogy nincs normális pasi. Lenne, csak ahhoz meg nem tudnak vonzódni.

2019. okt. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy olyan kapcsolatot lehet jónak titulálni amiben hosszú távon kielégülnek mindkét félnek az igényei kiegyensúlyozottak és boldogok. Nincs megcsalás és külső emberek általi egyéb kielégülés.

Sok kapcsolat azért tud működni mert külső kapcsolatok és egyéb ingerek (pl munka) által a szociális a szexuális és egyéb vágyai igényei kielégülnek a pár tagjainak. Ebből lesz megcsalás a minden hétvégén buli vagy a munkamánia evés kényszer és egyéb pot cselekvések. Az nem jó párkapcsolat ahol olyan hiány van amit csak még egy kettő sok emberrel lehet pótolni. Ez alól a nyitott kapcsolat kivétel. Akinek az okoz boldogságot az legyen azzal boldog én kifejezetten a "hagyományos" két emberről szóló kapcsolatot ismerem arról tudok nyilatkozni. Egyébként szerintem régen is ennek kellett volna a jónak lennie. Minden időben az a jó mikor a felek boldogok.

2019. okt. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanolyan, mint száz vagy ezer éve.

Ahol olyanok is vagytok, mint egymás legjobb barátai, jelen van a gondoskodás is mindkét részről, tiszteled, szereted, mint embert, de a testét is. Vagyis jó a szex, pont összepasszoltok: habitusban, méretekben, igényekben is.

Akivel öröm együtt lenni, élvezed a társaságát egy otthon ülős délután vagy egy bevásárlás közben is, legszívesebben vinnéd magaddal mindenhová.

Bármit meg tudtok beszélni, őt hívod először, ha jó vagy rossz dolog történt veled, és te is mindig szívesen hallgatod, bármiről is beszél.

Ez nem azt jelenti, hogy hibátlanok és tökéletesek vagytok. Hanem hogy hibákkal együtt is elfogadjátok egymást.

2019. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol folyamatoaan kölcsönösen figyelünk egymásra, megbecsüljük a masikat. Nekem az tud működni jól, ahol a masik fél ugyanolyan értékrenddel bír mint én. A legtöbb dologban ugyanúgy gondolkodunk, igy nincs vita.

Akiben maximalisan meg lehet bizni.

Én pl abszolut egy olyan tarsat választottam akit amúgy élőben észre se vettvolna senki, de a lehető legjobb döntés volt!

2019. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel kölcsösen felszabadultak lehettek, önmagatokat adhatjátok és még is szeretitek egymást
2019. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vannak akik igénylik a veszekedést is, azért, mert valakik sokat veszekednek még lehetnek boldogok. A baj akkor van, ha a másik fél erre nem vevő
2019. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartós, érzelmeken alapul. Egyszerre jóbarát és szerető. Legalábbis ilyennek képzelem.
2019. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!