Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim. Ti járnátok egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim. Ti járnátok egy 32 éves félénk visszahúzódó fiúval, aki még szűz?

Figyelt kérdés

Normálisan néz ki. Rendes, kedves, udvarias.


Csak azért szűz mert nehezen ismerkedik és keveset jár társaságba.


(Egyik barátunk ilyen és a fejábe vette, hogy neki már sohanem lehet senkilye. Szerintem ez nem igaz, de kíváncsi vagyok a másik nem véleményére is.)


2019. okt. 20. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
32 évesen még fiú? És visszahúzódó is? Isten ments az ilyentől. Nem akarok gyereket! Férfi kell!
2019. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nem, mert sajnos annyira egós lennél mellettem, hogy hirtelen más nők után kezdenél el rohangálni, pont úgy úgy, mint az előző 2 exem, akiknek én vettem el a szüzességét.

Nem vagyok jótékonysági intézmény. Engem úgyis csak ugródeszkának használ a fajtád. Már kétszer megesett a szívem ilyen szerencsétlenen, és mindkétszer ezek küldtek padlóra.

2019. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amelyik nő tudná hogy szűz, nem foglalkozna már vele,mert biztosan nem maradna utána mellette. Aki ennyi idősen még nem élte ki magát az nem fog kikötni az elsőnél.
2019. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem!
2019. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem, túl idős. 19L
2019. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!