Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kicsit visszahúzódó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit visszahúzódó és szolid vagyok, nem járok bulizni, társaságba akkor sosem lesz senkim és örökre szüz maradok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok.

Neten próbálkozom csak emiatt. A kinézetem nem ronda, nem vagyok igénytelen, visszataszító. De azért jóképű sem.

Az ilyen típusú emberek azok akiknek sosem lesz barátnőjük?


2019. júl. 4. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem az ilyen típusúak.El fogod veszíteni,ne kakilj be.Akor minden félénk ember szűz lenne,de az ugye nem igaz,és nem is rájuk jellemző,hogy sose találnak senkit.
2019. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és nem jött eddig össze semmi tehát változtatni kell
2019. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

"De azért jóképű sem."

Az ilyenek a g3c. rondák... De az igényeidet nehogy magadhoz igazítsd... és még véletlenül se tanulj meg felnőtt korodra kommunikálni...

2019. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát én sem vagyok valami nagy partymonster, ráadásul még ronda is vagyok, de azért voltak csajaim, és évek óta nős vagyok.

Neten mennyire megy a dolog?


Meg kell tanulni a lehetőségekhez képest jól kinézni és kommunikálni a nőkkel.

2019. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Testalkatod milyen? Ha otthonülős akkor értjük miért nem lesz csajod.
2019. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# Neked meg van azt mégis cseszheted.Ennyit erről.
2019. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy úgy érzem hogy csak én akarom megismerni a lányokat ők nem.

Neten egy idő után vége a beszélgetésnek.

Vékonyabb sportos alkatom van.

2019. júl. 4. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátom sem egy társasági ember, képes napokig játszani a gépén anélkül hogy bárhova menne. Mi diákmunkán keresztül ismerkedtünk meg, és én voltam az, aki kezdeményezte a beszélgetéseket, elhívtam várost nézni, vittem neki kávét stb. Az első 'igazi' lépést azaz a csókot már ő lépte meg. Egyébként ő magas, vékony, átlagos arcú, szemüveges, és még fiatalabb is 3 évvel nálam.


Szerintem egy alap közeg kell legyen, ahol embereket ismerhetsz meg. Suli, munkahely?


És az is biztos, hogy nem mindenki ilyen szerencsés, hogy az ellenkező nemből valakinek megtetszik, aki nem nyuszi vele szóba elegyedni és megismerni.


24N

2019. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!