Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, akkor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, akkor miért nem keres? Erdeklodik irántam?

Figyelt kérdés

Arrol van szó, hogy van egy férfi az életemben, régebben mindíg felhívott, hogy haljuk egymást kicsit, meg rám írt magától érdeklődött felőle m.

Lehet En vagyok maradi de mindig is úgy voltam vele, hogy a férfi nyisson vagy legalábbis mutasson valami érdeklődést felőle m.

Ez igy is volt egy jo ideig aztán utána elmaraadoztak a hivasok, az erdeklodes hogy vagyok? Mit főztem meg pl.ilyen kis átlagos kerdesek ugyan de jól estek, hogy érdeklődik felolem.

Mostanában reggel köszön mikor felkel, este koszon mielőtt lefekszik de se egy hiányzol, hogy vagy? Hogy aludtal ilyenek sosincsenek.

Régebben érdeklődött, felhívott, mostanra azt mondja nincs ideje ijenekre.

Elismeri hogy régebben az volt, de attól ezeket mar nem irja attol még szeret.

De kérdezem, hogyan mutatja ki?

Mi okozta nála ezt a változást?

Azt mondta az erzesei nem valtoztak felőlm ugyanúgy szeret mint régen. De nekem nagyon hiányzik es nem akarok tapados se lenni hogy folyton en irkaljak rá.

Ezeket már mondtam neki tobbszoris de mindig ha felhoztam ideges lett es azt mondta jobban szereti a dolgokat magatol tenni vagy mondani.

Igen...ez ok de en csak mondtam neki a véleményemet, hogy hogy hiányzik hogy nem ír ram meg hogy regen más volt.

Ezekre mindig nagyon ideges lesz mikor mondom neki, hogy megváltozott, mert valtig allitja hogy ugyanúgy érez irántam.

De akkor mitől érzem ezt a változást?

Miért maradt el az érdeklődése felém?



2019. okt. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajjaj.. akkor ti most együtt vagytok vagy ez egy kapcsolat, vagy mi ez??? Vagy csak telefonon/chat-en tartjátok a kapcsolatot??? Nem csodálom, ha a férfi baromira megunta már az egészet.. Te gondolkoztál azon, hogy mit akarsz tōle? Komolyabb kérdéseken is? Mert ez így marhára fárasztó lehet, hogy elvárod tōle, hogy örökösen érdeklōdjön felōled, ha közben semmi sem alakult köztetek.
2019. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kölcsönös a kommunikáció, akkor előbb-utóbb feladja az ember. Attól még, hogy te vagy a nő és elindult már egy ismerkedés, te is kezdeményezhetsz beszélgetést. Én több, mint 10 éve együtt vagyok a párommal. Hogy nézne az ki, ha addig nem szólnék hozzá, amíg ő sem hozzám?


Az ilyen butuska nők miatt nézik le a férfiak az összes többi nőt.

2019. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez valami nagyon plátói szerelem lesz...


Figyelj, szerintem igazából max félúton elúnta, hogy nem találkoztok egy jóízű puncimasszázsra.

2019. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érdemi válaszhoz jó lenne tudni, mióta ismerkedtek, mi van köztetek, mióta viselkedik így. Szex volt - e már? Hivatalosan együtt vagytok? Nagy köztetek a távolság? Ezek fontos kérdések.
2019. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretői viszony van köztünk 4 éve ismerjük egymást

120 km köztünk a távolság

2019. okt. 21. 21:03
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb.azóta viselkedik igy amióta 1 eve lett neki egy masik kapcsolata

Egy komoly

Viszont azt mondta hogy minden marad köztünk

2019. okt. 21. 21:04
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
73%

Eszemf0szommegáll.


Talonban tart, édesdrágakincsem.

Hát nézd már, minimál energiával fenn tud tartani egy általad szeretői kapcsolatnak nevezett semmit.


Mi vagy te, lábtörlő?

2019. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!