Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklôdik irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok..a konkrét problémám : van egy munkatársam aki nemrég jött hozzánk dolgozni.Nagyon aranyos és jó fej srác és azthiszem esetleg több is lehetne köztünk munkakapcsolatnál...

Naponta többször is beszélünk, bár csak munka témában de próbáltam megfigyelni az ilyen " általános " jeleket...sokat mosolyog rám és mindig mélyen a szemembe néz...mindig figyelmesen hallgat és nagyon kedvesen válaszolgat és rögtön segít nekem. Próbáltam összehasonlítani hogy más kolleganôkkel hogyan viselkedik és azthiszem hogy velem jobban szimpatizál. Többször észrevettem hogy ha egy szobában vagyunk de teljesen mást csinálunk ô figyel engem. Ha ránézek elkapja a fejét de utána ismét rám -rám pillantgat. Ha felè sétálok mindig szélesen mosolyog és szinte le sem veszi rólam a szemét.

Mit csináljak? Mivel tudnàm a tudtára hozni hogy én is érdeklôdöm iránta?



2013. jún. 28. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mit tudom én, kezdj el panaszkodni, hogy unalmas lesz a hétvégéd, mert nincs mit csinálnod, pedig úgy kimozdulnál.


Ha nem kap az alkalmon/nem reagál rá, vagy éppen nem ér rá, és a következő héten nem hozza fel a témát, akkor hagyjad.

2013. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. jún. 28. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

a leírásod alapján szerintem is lehetne több köztetek :) valószínűleg fél vagy nem tudom, hogy ha elhívna valahova talán nemet mondanál

te is nyiss felé és kérd ki a véleményét akár a munkátokkal kapcsolatban is, beszélgessetek, néha érintsd meg, te is mosolyogj rá, éreztesd vele, hogy neked is szimpatikus

és írj, hogy történt-e valami ;)

2013. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azaz igazság hogy mindig bájosan mosolygok rá de én alapvetôen egésznap és mindenkire mosolygok és lehet hogy azthiszi hogy rá is csak úgy általánosan mosolygok..amúgy meg sokszor annyira zavarba hoz azzal hogy folyamatosan mosolyog rám és figyel hogy néha már nem tudom hova nézzek zavaromban.

A multkor állt a folyosón egy ügyféllel és mikor elmentem mögötte picit végig simítottam a hátán és tovább mentem. Mikor nyitottam ki az ajtót rápillantottam és egyenesen rám mosolygott. Vissza mosolyogtam majd eltüntem az ajtó mögött.

Illetve van egy fázis a munkámban amire aztmondta hogy esetleg ô is megtanulná. Felvetette, hogy talán megmutathatnám neki ha van. idôm, mire mondtam hogy szivesen megtanítom ahogy lesz szabad idôm.

Ez esetleg utalhat arra hogy szivesen megismerne közelebbrôl is?

Azért most írtam ezt le mert kíváncsi voltam hogy az alaphelyzetrôl mit gondoltok. Nem akarom bemagyarázni magamnak de nagyon szeretném ha ez összejönne.

Ja és köszönöm a választ :))

2013. jún. 29. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
na?történt valami?:)
2013. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
történt valami azóta? :)
2013. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Történt :)

12- én volt 3 hónapja hogy együtt vagyunk. Pár hete össze is költöztünk, úgyérzem benne megtaláltam az igazit :) Imádjuk egymást és én még soha nem voltam ilyen boldog, vele teljes az életem :)

2013. okt. 16. 14:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval köszönöm a segítséget :))
2013. okt. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!