Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy normális hangvételű üzenetre nem válaszolnak a lányok se Instagramon, se Messengeren?

Figyelt kérdés

Instagramon pl egyből megkapja bárki az üzenetet ha nincs privátra állítva a fiókjuk?

Vagy csak nagyon beképzeltek a lányok, és ezért nem válaszolnak?



2019. okt. 22. 11:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Mert egyiket se ismerkedésre használom.


21/L

2019. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat.

Látom, hogy egy részetek azt írja, hogy ezek nem ismerkedésre valók, amiben igazatok is van, csak közben meg személyesen se olyan nyitottak az emberek.

Egy két válaszoló meg azt írja, hogy inkább csak a külső számít. Ebben is van valami, mert egyszer kétszer felmentem ilyen oldalakra kíváncsiságból egy nagyon jóképű srácnak a képével, és csak úgy özönlöttek az egyezések, meg sokan maguktól írtak üzeneteket. Amúgy azok a csajok is elég sablonosan kezdték, hogy szia, hogy vagy, meg hogy milyen jól nézel ki.

2019. okt. 22. 12:24
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem töltögetek fel magamról fotókat sehová és egyébként sem vagyok kifejezetten aktív sehol (nem igazán posztolok vagy kommentelek), így nem is szoktam ismerkedős üzeneteket kapni (gyakorin kívül). Ettől függetlenül én sem válaszolnék rá, simán csak azért, mert kéretlen. Más az, amikor a való életben, xy helyen fél órája feltűnően néz egy lány és úgy mész oda hozzá és más, amikor az irányodba sem néz, várja a buszt, közben telefonál egy barátnőjével és te hirtelen előugrasz a háta mögül, hogy "szia, szimpatikus vagy, van kedved ismerkedni?". Ugyanígy más, ha társkeresőn, ismerkedős csoportban vagy hasonló helyen írsz valakinek és más, amikor az átlag facebook/instagram felhasználóra írsz, aki semmi jelét nem adja annak, hogy szívesen fogadná a közeledést. Mindennek megvan a maga helye és ideje.
2019. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem válaszolnak, mert ezek a felületek nem ismerkedésre valóak!
2019. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
És nőktől bűn, ha a szép tetszik? Gondolom, te sem olyanoknak írsz, akiktől hányingered van.
2019. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem válaszolnak mert nem érdekli őket az ismerkedés, ahogy korábban is írták, ezzel ismerkedős oldalon próbálkozz. Ismeretlenül én sem szeretek válaszolgatni.

És igen, azt is írták már hogy naponta 100 ilyen idegen írogat, se kedvem se időm ezekre válaszolgatni. Van párom, vannak barátaim, nincs szükségem ezekre a felesleges körökre.

Ha valaki valami segítséget kér, érdeklődik, akkor megtisztel azzal hogy ír egy szépen megfogalmazott, tagolt üzenetet, azokra mindig válaszolok. De ne haragudj, ezekre a "Szia, micsi?" Témáktól már az agyvizem felforr...

Ezekre se válaszolni nem lehet, nem érdemes és semmire nem jutunk vele. Ha valaki "Csak megírja hogy milyen csinos vagy" és társaik, azokkal megint csak mit kezdjek? Megköszönöm és annyi. Attól még nem akarok ismerkedni hogy valaki szépnek tart.

Akikkel tényleg beszélgetős viszonyt alakítottam ki instán, az úgy történt hogy kommenteltünk egymás képei alá, valami olyat, amiről tényleg az érdeklődés jön le, pl megdicséred a munkáját, érdeklődsz ha valami érdekeset posztol, ilyesmi. Így nagyobb esélye van hogy beszélgetés alakul ki, és nem tart majd valami creepy idegennek.

2019. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerkedésre ír rám egy idegen az azonnali tiltás, kinézettől függetlenül. Nagyon para nézegetni más profilját és verni rá a ...
2019. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!