Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy normális hangvételű üzenetre nem válaszolnak a lányok se Instagramon, se Messengeren?

Figyelt kérdés

Instagramon pl egyből megkapja bárki az üzenetet ha nincs privátra állítva a fiókjuk?

Vagy csak nagyon beképzeltek a lányok, és ezért nem válaszolnak?



2019. okt. 22. 11:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#6

El is fogadom, hogy nem válaszolnak.

#9

Milyen jó módszert tudnál mondani?

2019. okt. 22. 11:29
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj talán személyesen ismerkedni. Messengert és Instát sem használom ismerkedési célzattal. Ismeretlenek akkor írnak rám Messengeren pl ha adás-vételi csoportban már lebeszéltünk valamit és a részleteket privátban egyeztetjük. Vagy ha én írok szolgáltatókra. Más, teljesen ismeretlen emberek üzenetét el se olvasom, mert ezek a felületek nem társkeresésre valók, még ha sokan ilyen céllal is használják őket.
2019. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, Tinder. Ha nem nézel ki jól, hanyagold az ilyen indirekt módszereket. Vegyél részt minél több programban (vagy netes közösségben), ami nem társkeresésre épül. Előbb-utóbb megismersz valakit.
2019. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled. Az sem érdekli, hogy írtál.



(ha itt privit kapok már el sem olvasom)

2019. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert nem társkereső. Alapból kizárt hogy valaha az interneten akarjak ismerkedni. Az elején általában visszaírtam egy udvarias elutasítást, de akkor meg fel voltak háborodva, hogy mekkora bunkó vagyok amiért nem akarok velük ismerkedni.
2019. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Noren1989 ***** válasza:
90%
Te vagy az ezeregyedik, aki rájuk ír.
2019. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használom társkeresőnek, az meg nem érdekel, ki használja annak. Ha idegen ír, tiltom.
2019. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
mert irgalmatlan szar dumával írnak rám (2 es szépen összeszedte). Egyszer nem kaptam olyat, hogy :"Szia! Láttalak vhol/szimpatikusnak tűnsz a profilképed alapján, és szeretnélek jobban megismerni."
2019. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
27%

Elárulom: egyszerűen nem ütöd meg a szintet. Online eleve nehéz,mert ott a közepesen ocsmány csajokat is tömegesen magasztalják a kiéhezett balfaxok.

Nyugi, azért ha olyan baromi helyes lennél (magas, jóképű, kigyúrt, trendi), esetleg kellően sok pénzt néznének ki belőled (pózerkodás menő helyeken, illetve nagyértékű kocsikkal), akkor ismeretlenül is nyíltan felkínálkoznának!

2019. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha képek alapján nem jössz be neki, tökmindegy mit írsz, úgysem válaszol.

Először jelöld ismerősnek és ha visszaigazol, csak utána írj.

Így nagyobb eséllyel kapsz választ.

2019. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!