Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hobbi vonzó számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hobbi vonzó számotokra lányok?

Figyelt kérdés
Konkrétumot írjatok, tehát ne azt hogy sportoljon. Foci, festés, horgászás, kondi, bélyeg gyűjtés, motorozás, sakk bármi. :D

2019. okt. 22. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Bármi, csak legyen. Tapasztalatból mondom, akinek nincs hobbija annak élete sincs
2019. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Férfias sportok.


Pl.

Foci,motorozás,küzdősportok.

2019. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mármint egy férfinél? Bármi, csak legyen. De ha nagyon a vonzalmat nézzük: küzdő sport és olvasás a nyerő. Meg kirándulás.
2019. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ami látványos.
2019. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Egy hobbi nem vonzó.

A közös élmények szerzése miatt szükséges, hogy hasonló legyen az érdeklődési kör.

Nálam pl. olvasás, futás, filmezés, zenehallgatás (epic, disco, relax), természet iránti szeretet..stb.

2019. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sport: crossfit, TRX, saját testsúlyos edzés, akrobatika, tánc, kínai rúd, görkorizás - akár speed, akár agressive.

Zene: gitár, basszusgitár, dob, hegedű, zongora, cselló.

Egyéb: barkácsolás, főleg, ha fával, vagy fémmel dolgozik, a festés/rajz is jó, ha nem túl absztrakt (az valahogy nekem annyira nem jön át), olvasás, akár regények, akár tudományos, de biztos sok témát fel tudna vetni, és lehet teljesen új dolgok kezdenének el érdekelni engem is, de az biztos, hogy többet tudnánk beszélgetni.

2019. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom hogy maga a hobbi nem vonzó. A közös élmények a fontosak. A férjemmel például együtt járunk konditerembe. Szóval számomra az a vonzó ha valamit együtt tudunk csinálni. Ide jöhet még a kirándulás és a síelés is. Nem kell persze mindent együtt csinálni, én például szeretek olvasni, a férjem pedig PS4-en játszik. Szóval lehet bármi tényleg, ha az örömöt tud okozni.
2019. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Termeszetesen a kozos elmenyek fontosak, de az mar egy kicsit kesobbi fazisban valosul meg. Esetleg ismerkedesnel, ha azt mondom sakkozom sok no legyint ra, de ha vad vizi evezek a balatonon arra mar tobben felkapjak a fejuket ( viccelek ) :D
2019. okt. 22. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szabadidejében mobil applikációkat tervez. Tudom, ez furán hangzik, de nekem bejön. Szeretem az okos férfiakat. Szóval nem kell semmi extrém sportra gondolni.
2019. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit én magam is űzök. Tánc, koncertek, olvasás, hegymászás,kirándulás,kerékpározás,úszás,főzés,mozizás,összebújás,társasjátékozás.Ilyesmik.
2019. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!