Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtöl velem a nős tanárom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöl velem a nős tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok, másoddiplomás képzésben, a korkülönbség minimális közöttünk. Én is házas vagyok, ő is nős, ennek ellenére az egész csoport előtt nyíltan flörtöl velem (beszólogaz, bókolgat, stb.).


Szerintetek fog ezeknél komolyabb lépést tenni? Mit és hogyan kell erre reagálnom? Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2019. okt. 22. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el, ha komolyan be akarna fűzni nem az egész egyetem előtt tenné, hanem megoldaná kettőtök között.
2019. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha megint csinálja, nyúlj bele a zsebedbe.

Csinálj úgy, mintha éppen kikapcsolnád a hangrögzítést, és kérdezd meg, hogy a neje és a suli mit szólna ehhez a dumához?

2019. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
25%

Ez a mai nők agybeteg logikája, ha beszólogat egy férfi, biztos flörtöl.

Ha nekem tetszik egy nő, nem leszek idióta beszólogató, hanem megkeresem privátban és normális beszélgetést kezdeményezek. Esetleg elhívom valamilyen közös programra. De az is igaz, hogy én még úriember vagyok. Legyél te is olyan, mint én!

2019. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Új tanár az egyetemen, eddig 2x volt vele órám (hétvégente vannak konzultációink).

Nem képzelem be az egészet, meg tudom különböztetni a beszólogatást a flörttől. Ez a férfi nemcsak beszólogat, hanem felfal a szemével. Gyakran nézünk és mosolygunk össze, vannak olyan gondolatai, amiket kifejezetten nekem címez.

2019. okt. 22. 15:38
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

"Gyakran nézünk és mosolygunk össze,..."


Azaz te hergeled!?


Ha nem, akkor ott, az órán tedd helyre!

2019. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,hogy te mit szeretnél?Leállitani,vagy biztatni.
2019. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#5 Hergelem, igen. Férfiként teljesen rendben van, és kíváncsi vagyok, meddig fog elmenni.
2019. okt. 22. 15:52
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Meddig megy el?


Hogy taknyosra szopat, mikor a felesége nem lesz otthon.

2019. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem leqr, aztán jöhetsz ide rinyálni. 🤣
2019. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Miért jönnék rinyálni? Lehet, bele sem mennék semmibe.

Egyelőre ott tartunk, hogy 2x láttuk egymást, és izzott közöttünk a levegő. Ennyi.

És mivel nem vagyok férfi, nem tudok egy férfi fejével gondolkodni.

A kérdésem is erre vonatkozott: ha egy férfinak bejön egy nő, a nőnek is a férfi, a férfi meddig megy el akkor, ha mondjuk fennáll egy tanár-diák viszony, és ha mondjuk nem független illetőkről van szó? Ez ennyiben marad, vagy közeledni fog-e vajon a későbbiekben?

Azt kizárom, hogy én lépéseket tegyek felé, csak olyan opció van, hogy esetleg ő kezdeményez.

2019. okt. 22. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!